Turkcell Süpper BiP Yükle Kazan Kampanyası

  • 2017-03-07 14:32:02 günü eklendi
  • 1739 defa incelendi
  • google ara
Hazır Kart Süpper BiP Paketleri Kampanyası dahilinde sunulan Süpper BiP 2GB, Süpper BiP 4GB, Süpper BiP 6GB, Süpper BiP 8GB paketlerinden herhangi birini alan müşterilere 30 gün geçerli yurt içi her yöne kullanabilecekleri 30 dakika ve 30 SMS hediye edilecektir.

 

Detaylı Bilgi

 

Paket : Süpper BiP Yükle Kazan Kampanyası

İçerik : 30 gün geçerli 30 DK + 30 SMS

Fiyat : Ücretsiz

Hazır Kart Süpper BiP Paketleri Kampanyası dahilinde sunulan Süpper BiP 2GB,Süpper BiP 4GB,Süpper BiP 6GB,Süpper BiP 8GB paketlerinden herhangi birini alan müşterilere  30 gün geçerli yurt içi her yöne kullanabilecekleri 30 dakika ve 30 SMS hediye verilecektir.  

Verilen Ses ve SMS hediyesinin bitmesi durumunda paket kullanım süresi dolana kadar Süpper BiP Paketleri Kampanyasının aşım ücretlerinden ücretlendirilir. 

Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.  

Kampanya ilgili paketlere katılımınız ile otomatik olarak aktiflenir. 

Paketinizi satın aldıktan sonra iletilecek bilgilendirme SMS'inin ardından paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hazır Kart Süpper BiP Paketleri Kampanyası dahilinde sunulan Süpper BiP 2GB,Süpper BiP 4GB,Süpper BiP 6GB,Süpper BiP 8GB paketlerinden herhangi birini alan müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

Paket / Tarife değişikliği yapmak istediğinizde geçmek istediğiniz paketin kriterlerini sağlıyorsanız değişiklik yapabilirsiniz. Tarife değişikliklerinde kalan bakiyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

30 günlük paket aboneliği süresince, Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilir.

Paketiniz sadece yurt içinde geçerlidir.

Paketinizde kalan faydalarinizi KALAN yazip 2200’a göndererek öğrenebilirsiniz.

Hazır Kart Süpper BiP Paketler kampanyasından alınan paketin iptal edilmesi durumunda hediye faydanız da iptal olur.

Paketinizdeki dakikalar bittikten sonra cep telefonunuza bilgi SMS'i gönderilir. Verilen Ses ve SMS hediyesinin bitmesi durumunda paket kullanım süresi dolana kadar Süpper BiP Paketleri Kampanyasının aşım ücretlerinden ücretlendirilir.  

Devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, abone isteğiyle hattı kapama durumlarında paket faydalarınız sonlanır. Numara değişikliği, sim card değişikliği, tarife değişikliği durumlarında paket faydalarınız devam eder.

Verilen Ses ve SMS hediyesinin bitmesi durumunda paket kullanım süresi dolana kadar Süpper BiP Paketleri Kampanyasının aşım ücretlerinden ücretlendirilir.  

Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetinizin ücretlendirme periyodu 100 KB’dir

Turkcell Süpper BiP Yükle Kazan Kampanyası
Turkcell Süpper BiP Yükle Kazan Kampanyası
Turkcell Süpper BiP Yükle Kazan Kampanyası
Turkcell Süpper BiP Yükle Kazan Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Turkcell Süpper BiP Yükle Kazan Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: turkcel, turkcell kampanyaları 2017, turkcell hazır kart, turkcell hazır kart kampanyaları 2017, turkcell süpper bip, turkcell hazır kart süpper bip, süpper bip, bip, turkcell süper bip yükle kazan, süpper bip yükle kazan,

© Copyright 2019