BP Facebook Sayfasını Beğen 5 TL Akaryakıt Hediye Kazan

  • 2017-02-25 23:32:31 günü eklendi
  • 1460 defa incelendi
  • google ara
BP Like İle Çalışan Pompa..! BP Türkiye Facebook sayfasını beğen 100 TL akaryakıt alımına 5 TL akaryakıt hediye kazan..! 21 Şubat 2017 - 21 Mart 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan BP Club üyesi olan BP istasyonlarından likeilecalisanpompa.bp.com üzerinden GSM numaraları ile kampanyaya katılan tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alımı yapan müşterilere 5TL değerinde BP Club puan hediye edilecektir.

 

Kampanya Detayları

 

Kampanyaya 21 Şubat 2017 – 21 Mart 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan BP Club üyesi olan BP istasyonlarından likeilecalisanpompa.bp.com üzerinden GSM numaraları ile kampanyaya katılan tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alımı yapan müşteriler katılabilir. 

Kampanyadan faydalanmak için likeilecalisanpompa.bp.com üzerinden form doldurulmalıdır ve formdaki bilgilerin eksiksiz ve doğru olması gereklidir. 

Katılımı onaylanan müşterilerin kampanyaya kayıt yaptırdıkları araç plakası ve kampanyaya kayıt yaptırdıkları GSM ile kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarından yapacakları akaryakıt alımları tek seferde 100TL’ye ulaştığında, ilgili GSM numaralarına 5TL değerinde BP Club puan otomatik olarak yüklenecektir. 

Bu kampanyaya sadece akaryakıt alımları dahildir, otogaz alımları dahil değildir. 100 TL altı alımlarda puan kazanımı olmayacaktır. 

Bildirilen GSM numarası haricindeki alımlar kampanyaya dahil edilmeyecektir. 

Kazanılan BP Club puanlar en geç 01 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar 02 Nisan 2017 gece 23:59’da silinecektir. 

Kampanyadan kazanılan puanlar BP Club kurallarına göre ve sadece BP Club üyesi BP istasyonlarından yapılacak yakıt alımında harcanabilecek olup, puan harcamalarında bu kampanyaya ait puanlar otomatik olarak önceliklendirilecektir. 

Kampanyadan başarı ile kaydı alınan ve kampanya süresince tek seferde 100TL’lik akaryakıt alımı yapan ilk 30.000 kişi faydalanabilir. 

Cep telefonu numarası ve plaka bazında kampanyaya katılım tek seferle kısıtlıdır. 

Bu kampanyadan faydalananlar, kampanya süresince BP Club dahilindeki diğer kampanyalardan faydalanamazlar. 

BP Hediye Çeki ve Turkcell Flexi’den faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar. 

Data, kurumsal hatlar ve BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar. 
BP Petrolleri A.Ş kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

BP Facebook Sayfasını Beğen 5 TL Akaryakıt Hediye Kazan

Yeni Yorum Yap

BP Facebook Sayfasını Beğen 5 TL Akaryakıt Hediye Kazan Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: bp, bp kampanyaları, hediye akaryakıt, akaryakıt kampanyaları, hediye yakıt, bp club, bp facebook sayfası, bp facebook,

© Copyright 2021