Watsons Favori Ürününe Oy Kullan Hediyeni Kazan

  • 2017-02-23 15:44:12 günü eklendi
  • 996 defa incelendi
  • google ara
Yılın en iyi güzellik ve kişisel bakım ürünlerini sizlerin tercihleri belirleyecek. Şimdi yıl boyunca Watsons'tan alıp severek kullandığınız favori ürünlerinizi oylarınızla ödüllendirme zamanı. 2 Şubat - 12 Mart 2017 tarihleri arasında http://odul.watsons.com.tr adresinden 20 farklı kategorideki Watsons favori ürününe Oy kullanarak, formu dolduranlar arasından ofis çekilişiyle belirlenecek 500 kişi kategorilerin kazanan ürünleri içerisinden belirlenecek ürünlerden oluşan hediye seti kazanma şansına sahip olacaktır.

 

Kampanya Detayları

 

http://odul.watsons.com.tr adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olan Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri oylaması 02.02.2017 – 12.03.2017 tarihleri arasında yapılacaktır

Kampanya süresi boyunca http://odul.watsons.com.tr adresine gelen ziyaretçiler kendilerine sağlanan giriş metodlarından birisini kullanıp 20 farklı kategoride favori ürünleri için oy kullanabileceklerdir. Oy kullanarak, formu dolduranlar arasından ofis çekilişiyle belirlenecek 500 kişi kategorilerin kazanan ürünleri içerisinden belirlenecek ürünlerden oluşan hediye seti kazanma şansına sahip olacaktır. 

Oylama için Watsons Card’ı ile giriş yaparak oyunu kullanarak formunu dolduranlar arasından ofis çekilişiyle belirlenecek 5 kişi ise ödül töreni gecesine çift kişilik davetiye kazanacaklardır. Davetiye sadece ödül törenine girişi kapsamakta ve bunun dışında kalan ulaşım vb. masraflar kazananlara aittir.

Kullanıcıların oy kullanabilmesi için web sitesinde bulunan 3 giriş metodundan birisini kullanarak giriş yapmaları gerekmektedir. Her bilgisayardan en fazla 1 oy kullanılabilir ve 1 kullanıcı sadece bir giriş yöntemini kullanarak giriş yapabilir.

Hediye kazananlar 3 Nisan 2017 tarihinde http://odul.watsons.com.tr adresinde ilan edilecektir. Katılımların değerlendirilmesinde Watsons Türkiye'nin belirlediğini saatte kabul gören veriler esas alınacaktır.

Kampanyaya katılarak hediye kazanan kullanıcıların formda belirttikleri bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Katılımcıların bilgilerini yanlış vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve bu nedenle hediyenin gönderilmemesi durumundan Watsons Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Formu doldurmayan kullanıcılar hediye hakkı kazanamaz.

Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, hediye kazanamazlar. Kazanılan hediye değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez

Watsons Türkiye, kampanya süresi boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkilleyecek şekilde bilgisayar teknolojileri kullnarak hile yaptığı veya uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcının hediyelerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını sakı tutar. Ayrıca,Watsons Türkiye’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır. Watsons Türkiye, önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar hediye kazanamazlar.

Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır. Koşullar ve Kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini bilmektedirler. Katılımcılar, kampanyaya katılım ile katılım şart ve koşullarını okumuş ve bu şartları peşinen kabul edilmiş sayılır.

Watsons çalışanları oylamaya katılamazlar.

Bu kampanya MPİ’nin 01/02/2017 tarih ve 40453693-255.05.02/3139-8632 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.

Watsons Favori Ürününe Oy Kullan Hediyeni Kazan

Yeni Yorum Yap

Watsons Favori Ürününe Oy Kullan Hediyeni Kazan Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: watsons, watsons kampanyaları, watsons.com.tr, internet kampanyaları, çekiliş, kampanya, watsons ödülleri, watsons oyunu kullan,

© Copyright 2019