Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası Geri Döndü 2017

  • 2017-02-21 21:49:35 günü eklendi
  • 3943 defa incelendi
  • google ara
Turkcell Salla Kazan Kampanyası ile sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayabilir, hediyelerini dilediğin gibi kullanabilirsiniz. 4.5G uyumlu cihaza sahip Turkcell abonelerine geçerli olan kampanyaya katılabilmek için, Hesabım uygulamasını indirip, Salla Kazan bölümüne giderek telefonunuzu sallamanız yeterlidir.Telefonunuzun hareket sensörü yoksa ilgili ekrandaki butona basarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Her Pazartesi saat 09.00'da yenilenen hediye alma hakkı, Pazar 23.50'ye kadar geçerli olmakla birlikte, kullanıcılar haftada bir kez kampanyaya katılabilir.

 

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

 

1. Turkcell Hesabım uygulamasına girin.

2. Ana sayfada bulunan Haydi Kazan butonuna dokunun.

3. Çıkan Hediyen Seni Bekliyor ekranından Şimdi Kazan butonuna dokunun.

4. Şimdi Telefonunu Salla ekranı geldiğinde telefonunuzu sallayın.

5. Gelen hediyenizi güle güle kullanın.

 

Daha Fazla Bilgi

 

Turkcell Hesabım uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır.

Kampanyadan her hafta sadece 1 kere yararlanılabilir.

Kampanyadan sadece cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir. 

Cihazınızın ve sim kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için bu linke tıklayabilir veya 4.5G yazıp 2200'a SMS atabilirsiniz. Cihazınız 4.5G uyumlu değilse Turkcell'in avantajlı cihaz tekliflerini inceleyebilirsiniz.

Hediye alma hakkı yenilenmeden cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu hale yeni gelen aboneler, hediye alma hakkını bir sonraki haftanın başında Pazartesi günü alır. Hediye alma hakkı için Pazartesi gününden geriye dönük olarak 7 gün cihaz ve sim kart uyumluluk kontrolü yapılır.

Data hatları kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya 20 Şubat 2017 günü başlar ve 20 Mart 2017 saat 09.00'a kadar geçerlidir.

Hediye alma hakkı her Pazartesi saat 09.00'da yenilenir ve Pazar 23.50'ye kadar geçerli olur.

Tüm hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün başlar.

Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.

Hediye paketlerin abonelere dağılımı istatistiksel modellere göre oluşturulmuş şu gruplara göre yapılacaktır: son 1 ay boyunca Internet kullanımı >= 500MB ve dakika kullanım süresi>=250 dakika olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Hazırkart ses aboneleri, son 1 ay boyunca Internet kullanımı >= 500MB ve dakika kullanım süresi<250 dakika olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Hazırkart ses aboneleri, son 1 ay boyunca Internet kullanımı < 500MB olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Hazırkart ses aboneleri, Son 3 ay boyunca data aşım ortalaması 1 TL'nin altında olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Faturalı ses aboneleri, Son 3 ay boyunca data aşım ortalaması 1 TL ve üstünde olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Faturalı ses aboneleri.

Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu Hesabım uygulaması ve SMS ile yapılabilir.

 

Turkcell Salla Kazan ile neler kazanabilirim?

 

Bir aylık Turkcell TV paketi.

2 aylık Fizy ve Müzik Paketi.

3 aylık Lifebox üyeliği.

Bir aylık 10 GB bedava internet.

Bir haftalık 10 GB internet.

Bir haftalık 4 GB internet.

Bir haftalık 2 GB internet.

Bir haftalık 1 GB internet.

Bir aylık Turkcell’lilerle 10.000 dk.

Bir haftalık her yöne 10.000 dk.

Bir haftalık her yöne 1.000 dk.

Bir haftalık Turkcell’lilerle 1.000 dk.

Bir haftalık her yöne 500 dk.

Bir haftalık her yöne 100 dk.

Bir günlük her yöne 100 dk.

 

Kampanya dahilinde verilen TV+ ve BiP faydalarının özellikleri nedir?

 

Aylık TV+ Paketi, bir ay geçerli standart içerik ve TV+ kullanımında geçerli 5GB internet içerir. Kampanyadan bu paketin kazanılması durumunda faydalar aktivasyon SMS'inin ulaşmasından sonra başlayacaktır.  

532 numarasına yapılan aramalar, BiP üzerinde geçerli her yöne paketlerin kotasından düşmemektedir.

 

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası Geri Döndü 2017
Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası Geri Döndü 2017
Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası Geri Döndü 2017
Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası Geri Döndü 2017
Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası Geri Döndü 2017

Yeni Yorum Yap

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası Geri Döndü 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: turkcell, turkcell kampanyaları, turkcell kampanyaları 2017, turkcell bedava internet kampanyaları, internet kampanyaları, bedava internet kampanyaları, salla kazan geri döndü, tırkcell salla kazan kampanyası 2017, turkcell salla kazan, salla kazan,

© Copyright 2021