Türk Telekom Avantajlı 4 GB Tarifesi

  • 2017-02-19 23:49:52 günü eklendi
  • 2541 defa incelendi
  • google ara
Türk Telekomluysam bir nedeni var: Yüksek Çekim Gücü..! Ayda sadece 25 TL\'ye dolu dolu internetli, avantajlı tarife, Türk Telekom Mağazalarında..! ?Her Yöne Konuşma 750 DK, Cepten İnternet 4 GB, Her Yöne Mesajlaşma 1000 SMS, Grup İçi Konuşma Limitsiz.

 

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat aktivasyonu ile Avantajlı 4 GB tarifesine geçmek için Türk Telekom mağazaları'na gelin!

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Türk Telekom mobil, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir.

Daha fazla bilgi için; https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/avantajli-4gb-tarifesi.aspx?m=0 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Avantajlı 4 GB Tarifesi

Yeni Yorum Yap

Türk Telekom Avantajlı 4 GB Tarifesi Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: türk telekom, türk telekom kampanyaları, türk telekom yüksek çekim gücü, operatör kampanyaları, avantajlı 4 gb, tarife, türk telekom avantajlı 4 gb tarifesi, 4 gb tarifesi, türk telekom 4 gb tarifesi,

© Copyright 2021