N11'den Cardfinans'lılara Özel 50 TL Parapuan 2018

  • 2018-02-23 09:06:01 günü eklendi
  • 1976 defa incelendi
  • google ara
16 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında CardFinans kredi kartınızla n11.com'dan belirli ürünlerde tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL veya ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL değerinde Mart sonuna kadar geçerli ParaPuan hediye..!

 

Diğer Bilgiler

 

Peşin fiyatına kuyum harcamalarınıza 4 taksit; elektrik ve elektronik harcamalarınıza 6 taksit; beyaz eşya harcamalarınıza 9 taksit; telekomünikasyon, kozmetik, ofis ve gıda harcaması hariç taksit kısıtı olmayan diğer harcamalarınıza ise 12 taksit fırsatı sunulmaktadır.

ParaPuan kampanyasına katılmak için kampanya boyunca alışveriş yapmadan önce UGURLU yazıp, 2273’e gönderin.

Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 

Kampanya Detayları

 

16 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Artı Paket’e CardFinans Fix ile  ‘dan tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL veya ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL değerinde ParaPuan hediye edilecektir.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde "UGURLU" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.

ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Ticari kartlar, sanal kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan ödül kazanılması durumunda ParaPuan geri alım tarihi (02.04.2018) geçmeden Artı Paket’in de, ödül kampanyasının da iptali gerçekleştirilemez.

Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.

Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

Kazanılan ParaPuan’lar 5 Mart’ta harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 2 Nisan 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix ekstrenize yansıtılır. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.

Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

www.n11.com ’un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.

www.n11.com ’un tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi www.n11.com ’dan alınabilir. QNB Finansbank A.Ş’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında http://www.n11.com'dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetlerin 0850 333 0011 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.

n11.com ve QNB Finansbank A.Ş.’nin kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

 

N11'den Cardfinans'lılara Özel 50 TL Parapuan 2018

Yeni Yorum Yap

N11'den Cardfinans'lılara Özel 50 TL Parapuan 2018 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: n11, n11 kampanyaları, internet kampanyaları, cardfinans, parapuan, cardfinans kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, n11 cardfinans kampanyası, n11 parapuan,

© Copyright 2021