BP'den Maximum'lulara Özel 40 TL MaxiPuan

  • 2018-02-22 12:47:00 günü eklendi
  • 2187 defa incelendi
  • google ara
Maximum Kartınız ile Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından 15 Şubat - 31 Mart 2018 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize, yine Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından yapılacak yakıt harcamalarında kullanılmak üzere 40 TL'ye varan MaxiPuan..!

 

Kampanya Detayları

 

15 Şubat – 31 Mart 2018 tarihleri arasında Maximum Kart sahibi müşterilerin, Maximum anlaşmalı BP akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerine yine sadece Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından yapılacak yakıt harcamalarında kullanılmak üzere 30 TL MaxiPuan yüklenecektir. Kampanya katılımını Maximum Mobil’den gerçekleştiren müşterilere Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından yapılacak yakıt harcamalarında kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan yüklenecektir. MaxiPuan’lar 6 Nisan 2018 tarihinde yüklenecek olup, son kullanma tarihi 20 Nisan 2018’dir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek olup en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.

40 TL MaxiPuan kazanabilmek için katılımın Maximum Mobil üzerinden gerçekleşmesi gerekmektedir. Maximum Kart sahipleri, Maximum Mobil veya maximum.com.tr kampanya sayfasına girip kayıt olabilir ya da “BP” yazıp boşluk bırakarak kartların son 6 hanesini yazarak 4402 ‘ye SMS ile gönderebilir. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin ise “BP” yazıp boşluk bırakarak kartların son 6 hanesini yazarak 4757 ‘ye SMS göndermesi gerekmektedir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

Maximiles, MercedesCard ve Bankamatik Kartları kampanyaya dahil olup Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Ziraat Maximum Kart sahipleri en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilmektedir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Maximum üye işyeri BP istasyonlarındaki Maximum anlaşmalı İş Bankası POS cihazları üzerinden yapılması gerekmektedir. 

 

BP'den Maximum'lulara Özel 40 TL MaxiPuan

Yeni Yorum Yap

BP'den Maximum'lulara Özel 40 TL MaxiPuan Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: bp, bp kampanyaları, lpg, otogaz, akaryakıt kampanyaları, bp maximum, maximum bp, maximum, maximum kampanyaları, kredi kartı kampanyaları,

© Copyright 2021