Petrol Ofisi'nden Worldcard'lılara Özel 40 TL WorldPuan

  • 2018-02-22 12:43:38 günü eklendi
  • 2055 defa incelendi
  • google ara
16 Şubat - 31 Mart 2018 tarihleri World Card ile Petrol Ofisi istasyonlarından arasında farklı günlerde 4 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler 25 TL Petrol Ofisi Puan hediye edilecektir. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılması halinde, 40 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır.

 

Kampanya Detayları

 

Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından 16 Şubat - 31 Mart 2018 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler 25 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır. 16 Şubat - 31 Mart 2018 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılması halinde, 40 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır. 

Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek Petrol Ofisi Puan 15 TL’dir. 

Her halukarda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 40 TL Petrol Ofisi Puan kazanabilir. 

Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için PO yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. 

Kazanılan Petrol Ofisi Puan’lar world üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında harcanabilecektir. 

Kampanya kapsamında işlemlerin Petrol Ofisi marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. 

Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Petrol Ofisi Puan’lar 05 Nisan 2018 tarihinde yüklenecektir.

Petrol Ofisi Puan’ların son kullanım tarihi 16 Nisan 2018 olup, kullanılmayan Petrol Ofisi Puan’lar 17 Nisan 2018 tarihinde geri alınacaktır. 

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. 

Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 40 TL Petrol Ofisi Puan kazanabilir. 

Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir. 

Kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. 

Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır. 

World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması kampanyasından faydalanamazlar.

World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 25 TL Petrol Ofisi Puan yansıtılacaktır. 

 

Petrol Ofisi'nden Worldcard'lılara Özel 40 TL WorldPuan

Yeni Yorum Yap

Petrol Ofisi'nden Worldcard'lılara Özel 40 TL WorldPuan Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: petrol ofisi, po, akaryakıt kampanyaları, lpg, otogaz, po otogaz, worldcard, kredi kartı kampanyaları, worldpuan, world kampanyaları, yapı kredi cüzdan, petrol ofisi worldcard, world petrol ofisi kampanyası,

© Copyright 2021