Shell'den Bonus'lulara Özel 30 TL'ye Varan Bonus

  • 2018-02-22 10:42:36 günü eklendi
  • 1916 defa incelendi
  • google ara
16 Şubat - 31 Mart 2018 tarihleri arasında Bonus ile SHELL istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri otogaz ya da Dynaflex teknolojisi ile geliştirilmiş akaryakıt harcaması yapın; Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 30 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 25 TL bonus kazanın.

 

Kampanya Detayları

 

Kampanya 16 Şubat – 31 Mart 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında otogaz ve/veya Dynaflex teknolojisi ile geliştirilen akaryakıt alımlarında geçerlidir.

Kampanyada yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri işlemler 25 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.

Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanyaya dahildir.

Kampanya müşteri bazındadır SMS ile katılanlar en fazla 25TL bonus/indirim, Bonus Flaş ile katılanlar en fazla 30TL bonus kazanabilir.

Kazanılan bonus, 6 Nisan 16 Nisan 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında otogaz ve/veya Dynaflex teknolojisi ile geliştirilen akaryakıt alımlarında kullanılmalıdır. 16 Nisan sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.

Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 6 Nisan 16 Nisan 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.

Garanti Bonus'lar, Flexi, Money , Paracard, diğer banka Bonus kartları (PTT Bonus ve Burgan Bonus Hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
TEB Bonus Business, ING Bonus Business , Burgan Bonus, Burgan Bonus Business ve PTT Bonus dahil değildir.

Miles&Smiles Kredi kartları ,Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine detaylı olarak bonus.com.tr'den ulaşabilirsiniz.

Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.

BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.

Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “SHELL” yazıp 3340'a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Burgan Bonus sahipleri 8222'ye, ABank Bonus sahipleri 4055'e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404'e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Shell istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card'lar kampanyaya katılım için EVET SHELL yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL dir.

Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 30 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.

Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.

İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir.

Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS'inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Detaylar için http://www.bonus.com.tr ve www.shell.com.tr

Garanti Bankası ve Shell kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Shell'den Bonus'lulara Özel 30 TL'ye Varan Bonus

Yeni Yorum Yap

Shell'den Bonus'lulara Özel 30 TL'ye Varan Bonus Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: shell, shell kampanyaları, shell bonus, bonus puan, bonus kampanyaları, bonus shell, akaryakıt kampanyaları, lpg indirimleri, otogaz indirimleri, kredi kartı kampanyaları,

© Copyright 2021