Bizim Market'te Worldcard'lılara Özel 125 TL WorldPuan

  • 2018-02-22 07:36:47 günü eklendi
  • 1937 defa incelendi
  • google ara
Bizim Toptan Mağazalarında World'e özel tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 75 TL, tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 100 TL, tek seferde yapılacak 3.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 125 TL WorldPuan hediye..!

 

Kampanya Detayları

 

World ile 15 Şubat-15 Mart 2018 arasında Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndan tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 75 TL, tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 100 TL, tek seferde yapılacak 3.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 125 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir. 

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerli olup, her müşteri kampanyadan kampanya süresince 1 kez faydalanabilecektir. 

Kampanya koşullarını sağlayan ilk alışveriş üzerinden puan ödüllendirmesi yapılacaktır. 

Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. 

Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka ve Vakıfbank Worldcardlar dahildir. 

Kampanyaya taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, toptan kontör, toptan tütün, toptan şeker alışverişleri, iade işlemleri, banka kartları ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler dahil değildir. 

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. 

Kampanyada kazanılan puanlar 22 Mart tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 2 Nisan’dır. Yapı Kredi kredi kart sahiplerinin kampanya katılımı için BIZIM yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. 

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için BIZIM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir. 

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için BIZIM yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. 

Kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. 

Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea için 0,65 TL, Turkcell ve Vodafone için 0,415 TL olarak ücretlendirilir.

 

Bizim Market'te Worldcard'lılara Özel 125 TL WorldPuan

Yeni Yorum Yap

Bizim Market'te Worldcard'lılara Özel 125 TL WorldPuan Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: bizim market, bizim toptan, market indirimleri, worldcard, kredi kartı kampanyaları, world kampanyaları, worldpuan, world bizim toptan, worldcard bizim market,

© Copyright 2021