Gittigidiyor'dan Bonus'lulara Özel 100 TL'ye Varan Bonus

  • 2018-02-22 06:37:20 günü eklendi
  • 1401 defa incelendi
  • google ara
15 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında Bonus ile GittiGidiyor'da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500 - 999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus hediye edilecektir. Kampanyaya katılarak ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlara 500 - 999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL bonus yüklenecektir.

 

Kampanya Detayları

 

Kampanya 15-28 Şubat tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya SMS veya BonusFlaş'la katılarak, GittiGidiyor'da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kampanyası yapılacaktır. Kampanyaya katılarak ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlara 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL bonus yüklenecektir.

Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalı, SMS ile katılmak için GITTIGIDIYOR02 yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

Alışverişiniz sepetinizi www.gittigidiyor.com'dan veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay'i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş'tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

Kampanyaya SMS ile katılarak, kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere; "TEBRIKLER. GITTIGIDIYOR'DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 15-25 MART 2018 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ.” www.bonus.com.tr" şeklinde sms mesajı gidecektir.

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 100TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, Deniz Bonus Ticari Kartlar, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, ICBC Turkey Bonus, ICBC Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir.

Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 15-25 MART 2018 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.

Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 26 MART 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Garanti Paracard, Türkiye Finans Happy Card, Şeker Bonus Ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Burgan Bonus Ticari kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı Erkek Mücevher, Takı Mücevher, Değerli Taş Ziynet ve Külçe Altın Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) kategorilerinde yapılan işlemlerde geçerli değildir.

 

Diğer Bilgiler

 

Kampanyaya katılım için Garanti Bonus, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Easy, Bonus Sanal kart sahipleri harcama yapmadan önce BonusFlaş uygulamasında “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilir veya GITTIGIDIYOR02 yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 053210024404’e kredi kartlarının kayıtlı olduğu cep telefonundan SMS gönderebilirler.

Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.

SMS gönderiminin harcama yapılan karta kayıtlı cep telefonundan yapılması gerekmektedir.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce kredi kartlarına kayıtlı cep telefonu numarasından EVET GITTIGIDIYOR02 yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340’a SMS atılması gerekmektedir.

 

Gittigidiyor'dan Bonus'lulara Özel 100 TL'ye Varan Bonus

Yeni Yorum Yap

Gittigidiyor'dan Bonus'lulara Özel 100 TL'ye Varan Bonus Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: gittigidiyor, gittigidiyor kampanyaları, internet kampanyaları, bonus, bonus kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, bonus puan, bonus flaş, gittigidiyor bonus kampanyası,

© Copyright 2021