Worldcard Dominik Seyahati Çekilişi 2018

  • 2018-02-22 06:31:55 günü eklendi
  • 1298 defa incelendi
  • google ara
World Card Kredi Kartı Başvurusu yapın veya Yapı Kredi Cüzdan'ı indirin ve çekilişe katılın, Dominik Seyahati kazanan şanslı çift siz olun..! 12 Mart 2018 tarihine kadar kredi kartı başvurunuzu yapın veya Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından çekilişe katılın, çift kişilik Dominik Seyahati kazanma şansını yakalayın.

 

Kampanya Detayları

 

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.02.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.1770 sayılı izni ile 21.02.2018 (saat: 00:01) - 12.03.2018 (saat: 23.59) tarihleri arasında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. 

Kampanya tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması akıllı telefonlarında veya tabletlerinde mevcut olan veya uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirip, uygulamaya TC. Kimlik No / Kullanıcı Kodu ve şifreyle giriş yapan ve kampanyalar bölümündeki Bana Özel alanından katıl butonuna tıklayarak kampanyaya katılan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel kredi kartı müşterilerine veya telefonlarına Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirip, Daha Fazlası bölümünden veya yapikredi.com.tr websitesi Başvuru Merkezi bölümünden veya WORLD boşluk TCKN bilgilerini yazıp 4421’e SMS atarak (ücretli) kredi kartı başvurusu yapmış ve başvurusu onaylanmış müşterilere bir çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanyaya katılım bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır. 

Çekiliş, 19.03.2018 saat 12:00’de, TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. Levazım Mh. Korukent Sitesi A1 Blok No:26A Levent / İstanbul adresinde halka açık şekilde yapılacaktır. 

Yapılacak olan çekilişte; 2 kişiye Dominik Seyahati [05 Mayıs - 9 Mayıs 2018 tarihleri arasında, 2 çift 4 gece 5 gün, Ekonomik İstanbul-Dominik-İstanbul gidiş dönüş uçak bileti, 4 yıldızlı otelde çift kişilik konaklama. Dominik içindeki tüm transferler ve rehberlik hizmeti dahildir. 

Seyahat İstanbul'da başlar, İstanbul'da biter. İkamet edilen şehirden İstanbul’a gidiş-dönüş ulaşım, pasaport ve harç giderleri, yurtdışı çıkış harcı, yurt dışı çıkış fonu, havaalanı vergileri, vize ücretleri, şahsi harcamalar, vize ve pasaport alma sorumluluğu talihliye aittir. (Birim fiyat: 40.000 TL)] hediye edilecektir. Seyahat ikramiyesi talihli ile birlikte çift kişiliktir. 

Seyahat ikramiyesi devredilemez, nakde çevrilemez ve talihli dışında başka biri tarafından kullanılamaz. 

Kampanya, Yapı ve Kredi Bankası bireysel kredi kartı sahiplerine veya kampanya tarihleri arasında bireysel kredi kartı başvurusu yapmış ve başvurusu onaylanmış müşterilere yöneliktir. 

Yapı Kredi Cüzdan veya Yapı Kredi Mobil uygulamalarını indirerek kampanyaya katılım ücretsizdir. 

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 4421’e SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL'dir. 

Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir. 

Çekiliş listesinin oluşturulacağı tarih itibariyle ödeme gecikmesi olmayan, kanuni takipte olmayan, Yapı Kredi bireysel kredi kartlarından en az bir tanesi açık olan ve kampanya katılım koşullarını yerine getiren müşteriler listede yer alacaktır. 

Müşteri isteği ile veya banka tarafından kapatılmış kartlar kampanyaya dahil değildir (Kartların geçici bloke/kapama durumları hariçtir) ve listede yer almayacaktır. 

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. 

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve TSM Danışmanlık Org. ve Paz. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez. 

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. 

Asil ve yedek talihliler 21.03.2018 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. 

İkramiye kazanan asil talihlilerin 05.04.2018, yedek talihlilerin ise 20.04.2018 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. 

Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. 

Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. 

Piyango için ilgili mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.

 

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

 

- Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirerek, Daha Fazlası bölümünden,

- Yapikredi.com.tr websitesi Başvuru Merkezi bölümünden,

- WORLD boşluk TCKN bilgilerini yazıp 4421’e SMS atarak yapabilirsiniz.

 

Worldcard Dominik Seyahati Çekilişi 2018

Yeni Yorum Yap

Worldcard Dominik Seyahati Çekilişi 2018 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: world, worldcard, world kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, world dominik, dominik seyahati, çekiliş, world çekiliş, worldcard çekiliş, worldcard dominik çekiliş, tatil kazandıran çekilişler, worldcard tatil,

© Copyright 2021