Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları 2018

  • 2018-02-22 06:25:12 günü eklendi
  • 2450 defa incelendi
  • google ara
Turkcell hayalinizdeki telefona daha kolay sahip olmanız için ilk 3 taksitini kendisi ödüyor. 9 Şubat - 1 Nisan 2018 tarihleri arasında sizde Turkcell bayilerine gelin hayalinizdeki akıllı telefonu 12, 24, 36 ve 48 ay taksit imkanı ile kontratlı olarak alın, ilk üç taksitini de Turkcell ödesin..! Kampanyaya Samsung Galaxy A8, Samsung Galaxy A8 Plus, Huawei Mate 10 Lite, Huawei Mate 10 Pro, Samsung Galaxy J7 Pro (2017), Samsung Galaxy J7 Prime, Huawei P9 Lite 2017, Huawei P9 Lite Mini (2017), Casper VIA G1 Plus, Casper Via M3, Alcater IDOL 5, General Mobil GM 8, Lenovo Motorola Moto E Plus, LG Q6, Vestel Venus V4, İphone 8 256 GB, Casper Va F1, General Mobile GM 6 Lifecell, Samsung Gear Sport Akıllı Saar ve Samsung Galaxy Book 10.6 LTE model cihazlar dahildir.

 

Kampanya Detayları

 

Kampanya renk ve stoklar ile sınırlıdır.

Kampanya 09.02.2018 - 01.04.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kontratlı cihaz teklifleri 12, 24, 36 ve 48 ay vade seçenekleri ile alınabilmektedir.

Turkcell, kampanya içeriği konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Financell Kredi Kurgusu” bulunmaktadır. Financell Kredi Kurgusu kapsamında kredi tutarı başvuru talebiyle birlikte Financell tarafından değerlendirme yapılarak belirlenmektedir.

Financell kredi tutarınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirsiniz.

Turkcell’den Financell (Turkcell Finansman A.Ş.) teklif seçenekleriyle kontratlı cihaz alımında tarife seçimi zorunludur.

İlgili kampanya kapsamında sunulan cihaz modelleri Yıllık Abonelik Kampanyası kapsamında sunulan ve içeriğinde internet olan tüm tarife seçenekleri ile sunulmaktadır. Tarife seçimi ile ilgili detaylar sıkça sorulan sorularda yer almaktadır.

Cihaz kontratı ile tarife kontratı farklı sürelerde olabilir.

Kampanyadan aboneler tarifeye 12/24/36/48 ay kalma sözü ile faydalanabilir.

Kredi talebi anlaşmalı Turkcell noktaları/ TİM’lerden Turkcell Finansman Şirketi’ne (TFŞ) yapılarak değerlendirilir.

Taahhüde aykırılıkta cayma bedelini Turkcell; taksitleri TFŞ tahsil eder. Tüm taahhüt süresince tarife bedeli alınacaktır.

Kampanya yalnızca Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell.com.tr'deki kontratlı satışlarda geçerlidir.

Tarife ve paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmez.

Paket aşım ücreti, güncel tarife/paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır.

Tüm paketler yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.

Sözleşme süresi bitiminde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.Tercih edilen aksesuar bedeli aylık olarak abonenin faturasına yansıtılmaktadır. Kampanya ücretlerine ek olarak ilk ay sözleşmeden doğan damga vergisi faturaya ayrıca yansıtılacaktır.

3G veya 4.5G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G ve 4.5G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akıllı cihazınızın işletim sistemi ve cihazınızın içinde bulunan bazı uygulamalar otomatik olarak internetten bilgi almaktadır, kullanılan datalar, data paketiniz varsa paketinizden düşecektir yoksa tarifenizden ücretlendirilecektir.

Kampanya başka bir telefon hattına devredilemez.

Hediye datalar kullanılmadığı takdirde bir sonraki aya devretmemektedir ya da bedel indirimi talep edilememektedir. Üçüncü şahıslara transfer edilememektedir. 

 

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları 2018

Yeni Yorum Yap

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları 2018 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: turkcell, turkcell kampanyaları, operatör kampanyaları, akıllı telefon kampanyaları, akıllı telefon, cep telefonu, cep telefonu kampanyaları, turkcell akıllı telefon, turkcell akıllı telefon kampanyaları, telefon kampanyaları, turkcell telefon kampanyaları, ilk 3 taksit bizden, turkcell 3 taksit bizden, turkcell ilk 3 taksit bizden, 3 taksit bizden, turkcell 3 taksit,

© Copyright 2021