Turkcell 12 GB Bedava İnternet Kampanyası

  • 2018-02-09 12:43:32 günü eklendi
  • 1557 defa incelendi
  • google ara
Turkcell'e Gelene 12 GB İnternet Hediye..! Siz de hemen Turkcell'e gelin, avantajlı paketlerden birini seçin, 12 ay boyunca ayda 1 GB internet hediyeniz başlasın..! 31 Mart 2018 tarihine kadar numaranızı taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell bireysel ses müşterisi olanız, geldikten sonra 30 gün içinde 20 TL ve üzeri bir paket satın almanız durumunda 12 ay boyunca ayda 1 GB internet, toplamda 12 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

 

Kampanya Detayları

 

Kampanya tarihleri arasında numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell’e gelen bireysel ses hatları, Turkcell’e geldikten sonra 30 gün içinde 20 TL ve üzeri bir paket satın almaları durumda,  kampanya avantajından yararlanmaya başlayacaklardır.

Kampanya kapsamında, kriterleri sağlayan müşterilere 12 ay boyunca 20 TL ve üzeri tutardaki paketlerden birini her satın aldıklarında, paketlerine ek olarak 30 gün boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1 GB hediye internet faydası hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.

Kampanyadan ayrıca yine kampanya tarihleri arasında ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı hat kullanmaya başlayan bireysel, ses hattı Turkcell müşterileri de 20 TL ve üstü bir paket satın almaları durumunda 12 ay boyunca yararlanabileceklerdir.

Kampanya kapsamında sunulan internet hakkı yurt içinde geçerlidir.

Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır.

Fayda bitiminde faturasız müşterinin ek bir paketi yoksa internet kullanımı durdurulur, faturalı müşteriler internet kullanımlarına kendi tarifelerinden devam eder.

Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.

 

Turkcell 12 GB Bedava İnternet Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Turkcell 12 GB Bedava İnternet Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: turkcell, turkcell kampanyaları, operatör kampanyaları, turkcell badava internet, 12gb internet, bedava internet, turkcell 12 gb,

© Copyright 2021