Watsons'ta Beğendiğine Oy Ver Hediyeni Kazan Kampanyası

  • 2018-02-07 20:57:38 günü eklendi
  • 2532 defa incelendi
  • google ara
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri'nin dördüncüsü için oylamalar başladı. Yılın en iyi güzellik ve kişisel bakım ürünlerini sizlerin tercihleri belirleyecek. Şimdi yıl boyunca Watsons'tan alıp severek kullandığınız favori ürünlerinizi oylarınızla ödüllendirme zamanı. Sizde en sevdiğiniz ürünlere oy verin, 500 Hediye Seti'nden birini kazanma şansı yakalayın..! Dördüncü Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri?ne oylarınızla katılın, yılın en iyi ürününü ödülle taçlandırın..!

 

Kampanya Detayları

 

http://odul.watsons.com.tr adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olan Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri oylaması 01.02.2018 – 12.03.2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kampanya süresi boyunca odul.watsons.com.tr adresine gelen ziyaretçiler kendilerine sağlanan giriş metodlarından birisini kullanıp 21 farklı kategoride favori ürünleri için oy kullanabileceklerdir.

Oy kullanarak, formu dolduranlar arasından çekiliş ile belirlenecek 500 kişi kategorilerin kazanan ürünleri içerisinden belirlenecek ürünlerden oluşan hediye seti kazanma şansına sahip olacaktır.

Oylama için Watsons Card’ı ile giriş yaparak oyunu kullanarak formunu dolduranlar arasından çekiliş ile belirlenecek 5 kişi ise ödül töreni gecesine çift kişilik davetiye kazanacaklardır. Davetiye sadece ödül törenine giriş ve gala gecesini kapsamakta ve bunun dışında kalan ulaşım vb. masraflar kazananlara aittir.

Kullanıcıların oy kullanabilmesi için web sitesinde bulunan 3 giriş metodundan birisini kullanarak giriş yapmaları gerekmektedir. Her bilgisayardan en fazla 1 oy kullanılabilir ve 1 kullanıcı sadece bir giriş yöntemini kullanarak giriş yapabilir.

Hediye kazananlar 4 Nisan 2018 tarihinde odul.watsons.com.tr adresinde ilan edilecektir.

Katılımların değerlendirilmesinde Watsons Türkiye'nin belirlediğini saatte kabul gören veriler esas alınacaktır.

Kampanyaya katılarak hediye kazanan kullanıcıların formda belirttikleri bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Katılımcıların bilgilerini yanlış vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve bu nedenle hediyenin gönderilmemesi durumundan Watsons Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Formu doldurmayan kullanıcılar hediye hakkı kazanamaz.

Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, hediye kazanamazlar. Kazanılan hediye değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

Watsons Türkiye, kampanya süresi boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkilleyecek şekilde bilgisayar teknolojileri kullnarak hile yaptığı veya uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcının hediyelerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını sakı tutar. Ayrıca,Watsons Türkiye’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

Watsons Türkiye, önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar hediye kazanamazlar.

Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır. Koşullar ve Kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini bilmektedirler. Katılımcılar, kampanyaya katılım ile katılım şart ve koşullarını okumuş ve bu şartları peşinen kabul edilmiş sayılır.

Watsons çalışanları oylamaya katılamazlar.

Bu kampanya MPİ'nin 01/02/2018 tarih ve 24951361-255.05.02-E.1273 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.

 

Watsons'ta Beğendiğine Oy Ver Hediyeni Kazan Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Watsons'ta Beğendiğine Oy Ver Hediyeni Kazan Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: watsons, watsons indirimleri, kozmetik kampanyaları, watsons hediye, watsons hediye seti, watsons beğendiğine ürüne oy ver, watsons oy,

© Copyright 2021