AnadoluJet ve Enterprise Şubat 2018 Fırsatı

  • 2018-02-02 12:21:49 günü eklendi
  • 610 defa incelendi
  • google ara
AnadoluJet - Enterprise işbirliği ile AnadoluJet yolcuları, 1 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında yapacakları araç kiralamalarında, otomatik Hyundai i20 modeli veya benzerini günlük 85 TL'den, Nissan Qashqai dizel otomatik veya benzerini ise günlük 139 TL'den kiralayabilecekler. Kampanyadan, AnadoluJet bilet numaranız AnadoluJet web sitesinden ya da https://www.enterprise.com.tr/anadolujet adresi üzerinden İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman Enterprise ofisleri için yapacağınız online işlemlerinizde yararlanabilirsiniz.

 

Kampanya Koşulları

 

Kampanya 1-28 Şubat 2018 tarihleri arasında yapılan kiralama işlemlerinde geçerlidir.

Kampanya kapsamında AnadoluJet yolcularına özel Hyundai i20 ve benzeri araçlar günlük 85 TL’den ve yine kampanya kapsamında Nissan Qashqai ve benzeri araçlar ise günlük 139 TL’den kiralanabilecektir.

Kampanya, AnadoluJet yolcularının bilet numaraları ile AnadoluJet web sitesinden ya da https://www.enterprise.com.tr/anadolujet adresi üzerinden İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman Enterprise ofisleri için yapacakları online işlemlerde geçerlidir.

Kampanyadan geçerli olmadığı ofislerde AnadoluJet yolcularına özel indirimlerle, rezervasyona gerek olmadan da hizmet alınabilir.

Kampanya filo imkânları ile sınırlıdır.

Başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Kampanya koşullarında, AnadoluJet ve Enterprise Rent-A-Car değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Araç kiralamalarında Enterprise Rent-A-Car genel kiralama koşulları geçerlidir.

Bahsi geçen araçlarla kiralamaya sunulan araçların donanımları arasında farklılıklar bulunabilir.

 

AnadoluJet ve Enterprise Şubat 2018 Fırsatı

Yeni Yorum Yap

AnadoluJet ve Enterprise Şubat 2018 Fırsatı Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: anadolujet fırsatları, anadolujet, enterprise araç kiralama, enterprise, araç kiralama fırsatları, indirimli araba kiralama, indirimli hyundai i20 araç kiralama fırsatı, indirimli nissan qashqai araba kiralama fırsatı, ulaşım fırsatları, anadolujet enterprise kampanyası, anadolujet interprise şubat 2018,

© Copyright 2020