Krempark AVM Karne Hediyesi 2018

  • 2018-01-13 21:35:03 günü eklendi
  • 499 defa incelendi
  • google ara
Krempark AVM, 19 Ocak 2018 Cuma günü yarıyıl tatiline girecek öğrencilerimizden karnesini getiren öğrencilere sinema bileti hediye ediyor..! Düzce?nin alışveriş merkezi olan Krempark AVM, her yıl karne tatilinde olduğu gibi sömestr tatiline giren öğrencileri sevindiriyor. Karnesini alıp alışveriş merkezinde sinemaya gelen öğrenciler ücretsiz sinema biletini alıyor. 19 Ocak Cuma günü karnesi ile Krempark AVM danışma noktasına gelen ilk 300 öğrenciye sinema bileti hediye edilecektir.

 

Krempark AVM Hakkında

 

Açıldığı 31 Mart 2012 yılından bu Düzcenin tek Alışveriş Merkezi olması özelliğine sahip olan alışveriş Merkezi her yıl kendi değerini artırarak, stil sahibi, marka algısı yüksek, zengin damak tadına sahip lezzetler sunan, kültürel ve sanatsal etkinlikler ile kendini sürekli geliştirmiştir. Yüksek sosyal sorumluluk bilimci ile yola çıkan Alışveriş Merkezi Düzceye yepyeni bir soluk getirmek amacı ile Alışverişe anlayışına fark yaratan hizmetini ve seçkin markalarıyla tüketiciyle buluşturmaktadır.

Düzcenin ilk ve tek alışveriş merkezi olan Krempark AVM 34500 metrekare kapalı alana sahip olup, Ankara, İstanbul, Kocaeli, Zonguldak gibi önemli illerimizin de yol güzargahı üzerinde bulunmaktadır.Alışveriş Keyfi 63 mağaza ve keoks alanlarıyla Giyim, ayakkabı, elektronik, ev tekstili, sağlık, optik, kozmetik, mücevher, kitap ve müzik alanlarında ürünler sunan onlarca farklı mağazasıyla birçok seçkin marka Krempark AVM 

misafirlerinin hizmetindedir. Yaşam Krempark AVMnin yaşam alanları arasında güzellik merkezi, erkek kuaför, süpermarket, terzi, ATM alanı, bebek odaları ve otoparkı sayılabilir. Ayrıca Krempark AVM, sürekli olarak düzenlediği sergiler, aktiviteler ve galalarla yılda ortalama 7,5 milyon ziyaretçi ağırlamaktadır.
 

Krempark AVM Karne Hediyesi 2018

Yeni Yorum Yap

Krempark AVM Karne Hediyesi 2018 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: krempark avm, avm kampanyaları 2018, krempark avm karne hediyesi, bedava sinema bileti, krempark avm hediye sinema bileti, hediye sinema bileti, krempark avm sinema bileti, sömestr hediyesi, sömestr karne hediyesi, hobi eğlence kampanyaları 2018,

© Copyright 2019