Türk Telekom Selfy Turuncu Medium Paketi

  • 2017-12-26 16:29:40 günü eklendi
  • 1016 defa incelendi
  • google ara
Fırsatlarla dolu Selfy dünyasına hoş geldiniz..! Türk Telekom Selfy'nin Turuncu Medium Paketi ile gittiğin yerde "Nasıl internet bulacağım?" diye düşünmezsin. Çünkü 5 GB cepten internet paketi, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS ayda 25 TL'ye Türk Telekom Selfy'de seni bekliyor..! Bu arada Whatsapp ve diğer mesajlaşma uygulamaları da bedava..! İnternetini harcamadan istediğin yerden dilediğin kadar yazış..!

 

Türk Telekom Selfy Turuncu Medium Paketi

 

Ne Öderim ? 25 TL - Her Yöne 750 Dakika

Ne Alırım ? Her Yöne 5000 SMS + 5GB Cepten İnternet

Nasıl alırım ? TURUNCU M yaz 4545'e gönder.

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy’nin Turuncu Small 500 Paketi'ne kaydolduysan; paketten ayda 25 TL'ye yararlanabilirsin.

Fiyatlara KDV - ÖİV dahildir.

 

Nasıl Faydalanırım?

 

Selfy’nin Turuncu Medium Paketi’ne katılmak için faturasız hattından TURUNCU M yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

 


Katılım Detayları?

 

Paketi alabilmek için Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8 Tarifesi ve Hemşerim tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.

Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için TURUNCU M TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.

Selfy’nin Turuncu Medium Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 25 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 32 TL'dir.  

 

Türk Telekom Selfy Turuncu Medium Paketi

Yeni Yorum Yap

Türk Telekom Selfy Turuncu Medium Paketi Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: selfy, selfy tarife, türk telekom, türk telekom selfy, tarife, paket, selfy paket, turuncu paket, selfy turuncu medium, operatör kampanyaları, selfy turuncu medium,

© Copyright 2020