Turkcell İlk Taksit Bizden Kampanyası

  • 2017-12-22 19:25:13 günü eklendi
  • 1218 defa incelendi
  • google ara
Turkcell Yeni Müşteri Kampanyası..! 31 Aralık 2017'ye kadar Turkcell'li yeni müşterilerimiz kontratlı akıllı telefon almak istediklerinde Alcatel A3 modelinde ilk bir ay ve Alcatel Shine Lite, Vestel Venus V3 5580T ve Casper VIA F1 modellerinden birini tercih ettiklerinde ise ilk iki ay cihaz taksit bedelini ödemiyor.

 

Daha Fazla Bilgi

 

Kampanya sadece Yeni müşteriler için geçerlidir (Yeni müşteriler 90 gün içinde Turkcel’ geçmiş, 90 gün önce faturasızdan (prepaid) faturalıya (postpaid) geçmiş ve faturalı (yeni tesis) yaşı 90 günden küçük olan abonelerdir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan aboneler Tarifeye 12/24/36 ay kalma sözü ile faydalanabilir.

Müşterilerimizin kampanyadan yararlanıp yararlanmayacağı başvuru sonrası değerlendirmeye göre belli olacaktır. 

Kredi talebi anlaşmalı Turkcell noktaları/ TİM’lerden Turkcell Finansman Şirketi’ne ( TFŞ ) yapılarak değerlendirilir.

Taahhüde aykırılıkta cayma bedelini Turkcell; taksitleri TFŞ tahsil eder. Tüm taahhüt süresince tarife bedeli alınacak olup; cihaz bedelinde uygulanacak indirim ise Alcatel A3 cihazında 1 aylık ve AlcatelShine Lite, Vestel Venus V3 5580T ve Casper VIA F1 cihazlarında ise 2 aylık cihaz taksiti tutarındadır.

Tarife ve paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmez.

Paket aşım ücreti, güncel tarife/paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır.

Tüm paketler yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.

Sözleşme süresi bitiminde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

3G veya 4.5G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G ve 4.5G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.

Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akıllı cihazınızın işletim sistemi ve cihazınızın içinde bulunan bazı uygulamalar otomatik olarak internetten bilgi almaktadır, kullanılan datalar, data paketiniz varsa paketinizden düşecektir yoksa tarifenizden ücretlendirilecektir.

Kampanya başka bir telefon hattına devredilemez.

 

Turkcell İlk Taksit Bizden Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Turkcell İlk Taksit Bizden Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: akıllı telefon, cep telefonu fırsatları, turkcell cep telefonu, turkcell, turkcell kampanyaları, operatör kampanyaları, bedava internet, turkcell bedava internet, turkcell akıllı cihaz, akıllı cihaz ilk taksit, tukcell ilk taksit, ilk taksit bizden,

© Copyright 2021