Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı Fırsatları

  • 2017-12-14 08:08:05 günü eklendi
  • 1133 defa incelendi
  • google ara
Sarı Kutu'dan Dev Yılbaşı İndirimleri Çıkıyor..! www.turkcell.com.tr'ye gelin, sarı kutu puanlarınızı indirime çevirin..! Sarı Kutu tüm bireysel müşterilerimiz için hazırladığımız bir teşekkür programıdır. Turkcell?li kaldıkça ve Turkcell ürün ve hizmetlerini kullandıkça Sarı Puan kazabilir ve bu puanlarınızı Sarı Kutu kataloğundaki hediyelere sahip olmak için kullanabilirsiniz.

 

Nasıl Sarı Kutu Puanı kazanabilirim?

 

Sarı Kutu'ya katıldığınız güne kadar Turkcell’li olduğunuz her gün için 1 puan, Sarı Kutu’ya katıldığınız günden sonra Turkcell’li ve Sarı Kutulu olmaya devam ettiğiniz her gün içinse bizimle geçirdiğiniz yıla göre puan kazanırsınız. (Hazır Kart'lı abonelerimiz bu puanı kazanabilmek için her ay minimum 20 TL yükleme yapmalı veya POS'tan paket almalıdır.)

 

Turkcell'de geçirdiğiniz yıllara göre her ay; 

 

0-5 yıl - 300 puan

5-10 yıl - 400 puan

10+yıl - 500 puan kazanırsınız. 

 

Faturalı hat kullanan Sarı Kutu abonesi olarak her ay Turkcell’e ödediğiniz*:

 

30 TL – 49 TL için 20 Puan

50 TL – 69 TL için 40 Puan

70 TL - 99 TL için 60 Puan

100 TL ve üzeri için 80 Puan kazanırsınız.

 

Hazır Kart’lı hat kullanan Sarı Kutu abonesi olarak her ay yükleme yaptığınız**:

 

30 TL – 49 TL için 20 Puan

50 TL – 69 TL için 40 Puan

70 TL - 99 TL için 60 Puan

100 TL ve üzeri için 80 Puan kazanırsınız.

 

Ayrıca Turkcell Hesabım, BİP ve lifebox uygulamalarının ilk kullanımlarında (Turkcell Hesabım uygulamasına ilk giriş yaptığınızda, BİP uygulamasında ilk kullanımı*** yaptığınızda, lifebox'a ilk dosyanızı yüklediğinizde) 500 puan kazanırsınız.

17.06.2016 tarihinden sonra 4.5 G’li olursanız (4.5 G abonesi olup, uyumlu SIM kart ve cihaza sahip olarak) 500 Puan kazanırsınız.

Faturalı hatlar; otomatik ödeme talimatı ile Sarı Kutu puanı kazanır. Otomatik talimatla ödenen ilk faturada 500 sarı puan, sonraki aylarda otomatik talimatla ödenen her fatura için 20 sarı puan hesabınıza yüklenir. Her ayın puan yüklemesinde, bir önceki ay yapılan talimatlı ödemeler için puan kazanılır. Örneğin, 10. ayda yapılan talimatlı fatura ödemesinin karşılığı olarak 11. ay yüklemesinde puan kazanılmaktadır.?

Turkcell hattınızın açılış yıldönümlerinde 500 Sarı Kutu puanı kazanırsınız.

-Sarı Kutu üyesi değilseniz bilgilendirme sms’inden en geç 1 hafta sonra Sarı Kutu üyesi olduğunuzda otomatik olarak puan yüklemeniz gerçekleşecektir.

-Puanlar bir sonraki takvim yılının sonuna kadar geçerli olup, tüm hediyelerde kullanılabilecektir.???

 

*Puanların yüklenebilmesi için:

 

Son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması,

Adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması,

Adınıza kayıtlı hatlardan herhangi biri için faturalanmış ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.

**Hediye kampanyaları ile kazanılıp yüklenen (kapakların altındaki şifre ile veya çeşitli firmalarla yapılan kampanyalar kapsamında şifre ile yüklenen) TL’ler ile transfer TL’ler puan kazanımı kapsamında değerlendirilmemektedir. TL yüklemeleri ve POS'tan yapılan paket yüklemeleri puan kazanımında geçerlidir.

***BİP uygulaması kullanarak kazanacağınız puanlar Turkcell şebekesi üzerinden yapacağınız kullanım sonrası hattınıza yüklenecektir. (Wi-fi üzerinden yapılan kullanımlar dâhil değildir)

 

Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı Fırsatları

Yeni Yorum Yap

Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı Fırsatları Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: turkcell, turkcell sarı kutu, operatör kampanyaları, turkcell kampanyaları, turkcell sarı kutui yılbaşı fırsatları, sarı kutu yeni yıl fırsatları, sarı kutu yeni yıl, turkcell sarı kutu, sarı kutu,

© Copyright 2021