vodafone yanımda salla kazan

  • 2017-12-13 11:24:47 günü eklendi
  • 1966 defa incelendi
  • google ara
Vodafone Yanımda Salla Kazan Kampanyası bulunmamaktadır. "Salla Kazan" kampanyası Turkcell operatörüne ait bir kampanyadır. Turkcell Salla Kazan Kampanyası ayrıntılı bilgi http://www.kampanyakacmaz.com/yazi/2128/turkcell-salla-kazan-kampanyasi-19-mayis-2017-5-ocak-2018.html adresindedir. Vodafone'da "Vodafone Salla Dolsun Taşsın Kampanyası" bulunmaktadır. Bu kampanya ayrıntılı bilgi http://www.kampanyakacmaz.com/yazi/494/vodafone-salla-dolsun-tassin-kampanyasi.html adresindedir.

 

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

 

Turkcell abonelerine, Hesabım uygulaması üzerinden her hafta hediye kazanma şansı! Hatlarınızın kontrolü Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım'ın tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde hatlarınızı cebinizden yönetmek çok kolay! Üstelik artık Turkcell veya diğer operatör kullanıcısı olmanız fark etmiyor. Superonline hesabınızın takibini de Turkcell Hesabım ile yapabilirsiniz.

 

Turkcell Salla Kazan Nasıl Katılırım?

 

Yapmanız gereken Turkcell Hesabım Uygulamasını yükleyin yada güncel olmasına dikkat edin. Giriş yaptıktan sonra Emocan Sizi Turkcell Salla Kazan sloganı ile karşılayacak. Dokunun, ekran yönergelerini takip edin. Kazandığınız hediye ekranda ve SMS ile size bildirilecektir.

 

Vodafone Salla Dolsun Taşsın Kampanyası

 

FreeZone'lular interneti bittiğinde telefonunu sallıyor, tarifesindeki interneti aynen dolduruyor, üzerine süpriz hediye internetle taşırıyor. İnternetin bittiğinde Vodafone Yanımda uygulamasına gir, telefonunu salla, 10 TL'ye tarifendeki interneti aynen doldur, üstüne Vodafone'dan sürpriz hediyeler kazan.

 

vodafone yanımda salla kazan

Yeni Yorum Yap

vodafone yanımda salla kazan Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone yanımda salla kazan, vodafone salla kazan kampanyası, salla kazan, vodafone salla kazan, operatör kampanyaları, turkcell, turkcell salla kazan, vodafone freezone, salla dolsun, vodafone sall dolsuni vodafone freezone salla dolsun,

© Copyright 2021