Pttcell Akıl Karı Tarifeler Kampanyası

  • 2017-12-08 13:32:11 günü eklendi
  • 911 defa incelendi
  • google ara
Türkiye'nin en köklü kurumlarından biri olan ve 1840 yılından bu yana hizmet veren PTT, posta, banka ve lojistik hizmetlerine ilave olarak 2013 yılından itibaren Pttcell markası adı altında mobil iletişim hizmeti sunmaya başlamıştır. Pttcell, insan odaklı hizmet anlayışıyla; yüksek kalitede mobil iletişim hizmetini hesaplı şekilde sunar.

 

Kampanya Detayları

 

Pttcell Akıl Kârı Kampanyasından faturalı Pttcell Mini 1GB Tarifesi, Pttcell Eko 3GB Tarifesi, Pttcell Süper 5GB Tarifesi ve Pttcell Yıldız 10GB Tarifesi’nde bulunan aboneler faydalanabilir.

İlgili tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturalı / faturasız tarifelerden geçiş yoluyla başarıyla dâhil olup, 12 fatura dönemi ilgili tarifelerde kalma taahhüdü veren müşterilerimize kampanya kapsamında taahhüt süresi boyunca tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden vergiler dâhil 10 TL indirim hakkı sunulmaktadır.

Anılan tarifelere başarıyla kaydolan müşteriler, SOZ yazıp 1788’e SMS göndererek ya da 444 6 788 müşteri hizmetleri yoluyla ilgili tarifede kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler.

Taahhüt kaydının başarı ile tamamlanması akabinde, taahhüt alınan hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır.

Bahsedilen onay mesajının gönderildiği fatura dönemi itibarıyla kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır.

Taahhüt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Kampanyaya kaydolan müşterilerimiz, kayıt tarihinden itibaren taahhüt süresi içerisinde bulundukları Pttcell Mini 1GB Tarifesi, Pttcell Eko 3GB Tarifesi, Pttcell Süper 5GB Tarifesi ve Pttcell Yıldız 10GB Tarifesi'nden başka bir Şirketimiz faturalı-faturasız tarifesine geçiş yapmaları, tarifesini Pttcell Mini 1GB Tarifesi, Pttcell Eko 3GB Tarifesi, Pttcell Süper 5GB Tarifesi ve Pttcell Yıldız 10GB Tarifesi içerisinde daha düşük ücretli bir tarifeyle değiştirmeleri, hattı üçüncü kişiye devretmeleri, hat iptali yapmaları veya hattın Şirketimizce iptaline sebep olmaları, hattı başka bir operatöre taşıyıp ayrılmaları durumunda, cayma bedeli olarak son faturalarına yararlanılan toplam indirim ile kalan ay ücretler toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutar yansıtılır.

Kampanya kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan faturalı/ faturasız tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır. Anılan Kampanya kapsamında uygulanacak aylık sabit ücret üzerinden uygulanacak indirim de bu şekilde hesaplanarak, tüm faydalar bittiyse kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.

Ayrıca; kampanyadan faydalanmaktayken tarife değişikliği yapılması halinde, kampanyalı tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapılması ve tarife faydalarının tamamı bitirilmesi halinde aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitirilmemesi halinde ise aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı kampanyalı tarife ücreti üzerinden yansıtılacaktır. Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli bir tarifeye geçiş yapması, bulundukları tarife dışında başka bir tarifeye geçiş yapması halinde kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimi ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.

Kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden, kampanyadan aktif olarak yararlanıldığı 12 fatura dönemi içerisinde yalnızca bir kez yararlanılabilmektedir.

Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından, abonenin yeniden taahhüt vermemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.

Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş.’de saklıdır.

 

Pttcell Akıl Karı Tarifeler Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Pttcell Akıl Karı Tarifeler Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: pttcell, operatör kampanyaları, bedava internet, pttcell kampanyaları, ptt akıl karı tarifeler, akıl karı kampanyalar, pttcell tarifeler, pttcell bedava internet,

© Copyright 2020