N11'den Cardfinanslılara 50 TL ParaPuan Kampanyası

  • 2017-11-16 21:24:44 günü eklendi
  • 770 defa incelendi
  • google ara
CardFinans kredi kartınızla 16 - 30 Kasım 2017 tarihleri arasında alışverişin uğurlu adresi n11.com'dan belirli ürünlerde tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL değerinde Aralık sonuna kadar geçerli ParaPuan hediye..! Peşin fiyatına kuyum harcamalarınıza 4 taksit; elektrik, elektronik ve beyaz eşya harcamalarınıza 6 taksit; telekomünikasyon, kozmetik, ofis ve gıda harcaması hariç taksit kısıtı olmayan diğer harcamalarınıza ise 9 taksit fırsatı sunulmaktadır. ParaPuan kampanyasına katılmak için kampanya boyunca UGURLU yazıp, 2273'e gönderin.

 

Kampanya Detayları

 

16 - 30 Kasım 2017 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Artı Paket’e dahil Fix Card’ınızla www.n11.com ‘dan tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL değerinde ParaPuan hediye edilecektir.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, kampanya boyunca "UGURLU" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanya kapsamında harcama yapılacak kredi kartı bilgisi verilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin bu kart ile yapılması gerekmektedir.  Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.

ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Ticari kredi kartları, ticari banka kartları, sanal kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak  ve sanal kartla yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan ödül kazanılması durumunda ParaPuan geri alım tarihi (01.01.2018) geçmeden Artı Paket’in de, ödül kampanyasının da iptali gerçekleştirilemez.

Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.

Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

Kazanılan ParaPuan’lar 5 Aralık’ta harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 1 Ocak 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenenParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Fix Card “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay Fix Card'ınızdan tahsil edilir. 

Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.

Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

n11.com ’un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır. 

n11.com ’un tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi www.n11.com ’dan alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında www.n11.com 'dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler www.n11.com 'un 0850 333 0011 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.

 

N11'den Cardfinanslılara 50 TL ParaPuan Kampanyası

Yeni Yorum Yap

N11'den Cardfinanslılara 50 TL ParaPuan Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: n11, n11 kampanyaları, n11 indirimleri, internet kampanyaları, n11 cardfinans kampanyası, parapuan, cardfinans, cardfinans kampanyaları, kredi kartı kampanyaları,

© Copyright 2021