Mattel Oyuncak Mega Bloks Oyuncak Paketi Çekilişi

  • 2017-11-07 22:21:35 günü eklendi
  • 657 defa incelendi
  • google ara
Hayal Et, İnşa Et, Keşfet, Hediyeler Senin Olsun..! 16 Ekim - 16 Aralık 2017 tarihleri arasında, Toyzz Shop Mağazaları, Armağan Mağazaları, Joker Mağazaları veya Ebebek Mağazaları ile bu firmalara ait internet siteleri üzerinden Mega Bloks First Builders markalı ürünlerinden tek seferde 50 TL ve katları tutarında satın al, şifreyi www.matteloyuncakkutusu.com/megacekilis adresinden gönder, çekilişe katılma hakkını kazan..!

 

Katılım Koşulları

 

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 29.09.2017 tarih ve 40453693-255.01.02-E.3541 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm Toypa Mağazacılık Ticaret A.Ş.’ye ait Toyzz Shop mağazaları, Armağan Oyuncak San. ve Tic. A.Ş.’ye ait Armağan mağazaları, ATM Dış Tic. ve Paz. A.Ş.’ye ait Joker mağazaları ve En Ucuz Paz. Tur. Reklam ve Telekom. Tic. A.Ş.’ye ait Ebebek mağazalarından, Mattel Oyuncakçılık Tic. Ltd. Şti.’nin Mega Bloks First Builders markalı ürünlerinden tek seferde 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL’ye bir şifreli kart) satın alan müşterilere, mağazalardan alınan ürünler için kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartındaki şifreyi veya www.toyzzshop.com, www.armaganoyuncak.com.tr, www.joker.com.tr, www.e-bebek.com (ücretsiz) internet siteleri üzerinden tek seferde 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL’ye bir şifreli kart) satın alanlar için kargo ile (internet siteleri üzerinden kampanya katılımının son günü alınan ürüne ait fatura ve şifreli kart, ürün ile birlikte en geç 17.12.2017 tarihinde kargoya verilecektir. Şifre gönderimleri 26.12.2017 saat 23:59’a kadar yapılabilecektir) ürün kutusunun içinde gönderilen üstü kapalı katılım kartındaki şifreyi, fiş/fatura no, fiş/fatura tarihi, ad, soyad, doğum tarihi, adres ve cep telefonu bilgileri ile birlikte www.matteloyuncakkutusu.com/megacekilis(ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana giren müşterilere çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya, 16 Ekim 2017 (saat 10:00) – 16 Aralık 2017 (saat 22:00) tarihleri arasında yürütülecektir.

Çekiliş; 02 Ocak 2018 tarihinde saat 10:00’da Empati Reklam Görsel Hizmetler Organizasyon Promosyon Gıda ve Tic. A.Ş. (Toplantı Odası) - Salih Omurtak Cad. No:56 Koşuyolu - Kadıköy / İstanbul adresinde yapılacaktır.

Kazanan talihliler; 05 Ocak 2018 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

20 Ocak 2018 tarihi akşamına kadar başvurmayan asil talihliler ile 04 Şubat 2018 tarihi akşamına kadar başvurmayan yedek talihlilere ikramiyeleri verilmez. İkramiye son teslim tarihi 09 Şubat 2018’dir.

Çekiliş Hediyesi; 10 adet Fisher Price Oyuncak Paketi (FP Kıkırdayan Sevimli Peluş Canavar DYM88, FP LnL Eğitici Sevimli Elma  (Türkçe) DYY44, FP LnL Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet (Türkçe) CLK64, FP LnL Eğitici Köpekçiğin Direksiyonu  (Türkçe ve İngilizce) DPM92, FP LnL Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası (Türkçe ve İngilizce) DRH44) Hediye birim fiyatı 500,00 TL’dir.

www.matteloyuncakkutusu.com/megacekilis (ücretsiz) internet sitesinden katılımlar ücretsizdir.

Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.

Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Kampanya tarihleri arasında yapılan alışverişin iptal veya iade edilmesi durumunda, çekiliş hakkı da iptal edilecektir.

Şifreli kartın okunabilir şekilde saklanması, katılımcıların sorumluluğundadır.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

www.toyzzshop.com, www.armaganoyuncak.com.tr, www.joker.com.tr, www.e-bebek.com (ücretsiz) internet siteleri üzerinden kampanya katılımının son günü alınan ürüne ait fatura ve şifreli kart, ürün ile birlikte en geç 17.12.2017 tarihinde kargoya verilecektir. Şifre gönderimleri 26.12.2017 saat 23:59’a kadar yapılabilecektir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiye tesliminde, fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur.

Mattel Oyuncakçılık Tic. Ltd. Şti., Toypa Mağazacılık Ticaret A.Ş., Armağan Oyuncak San. ve Tic. A.Ş., ATM Dış Tic. ve Paz. A.Ş., En Ucuz Paz. Tur. Reklam ve Telekom. Tic. A.Ş., Empati Reklam Görsel Hizmetler Org. Prom. Gıda ve Tic. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.   

Çekilişle ilgili bilgi almak için 0216 326 88 34 no’lu firma telefonuna başvurulabilir. Bu kampanyaya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. 

 

Mattel Oyuncak Mega Bloks Oyuncak Paketi Çekilişi

Yeni Yorum Yap

Mattel Oyuncak Mega Bloks Oyuncak Paketi Çekilişi Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: oyuncak kampanyaları, çekiliş, oyuncak çekiliş, oyuncak kazandıran çekilişler, mattel oyuncak, mattel oyuncak kampanyaları, mega bloks oyuncak paketi,

© Copyright 2020