Beko'dan Worldcard'a 12 Taksit ve Çay Makinesi Hediye

  • 2017-11-07 16:27:37 günü eklendi
  • 458 defa incelendi
  • google ara
Beko mağazalarında World ile yapacağınız ödemelerde 12 taksit ve hediye ürün fırsatı sizleri bekliyor..! 1 - 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Beko mağazalarından World Card ile 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde Çay Makinesi hediye edilecektir. Üstelik peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla..!

 

Kampanya Detayları

 

1500 TL ve üzeri alışverişe çay makinesi hediye kampanyası 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir. 

Hediye Beko BKK 2211 model çay makinesi, kart hamiline alışveriş anında, kart hamili slibi üzerinde "TEBRİKLER WORLD – BEKO’DAN HEDİYE CAY MAKINESI KAZANDINIZ, HEDİYE CAY MAKINESINI BEKO MAGAZASINDAN ALABILIRSINIZ" mesajı çıkması sonrasında mağaza tarafından verilecektir.

Beko hediye BKK 2211 model çay makinesi kazanılabilmesi için alışverişin tek seferde 1.500 TL ve üzerinde olması gerekmektedir. 

Tek ödemeli, taksitli, vade farklı taksitli alışverişler ürün hediyesi kampanyasına dahildir, puanla yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. 

Her müşteri hediye kampanyasından sadece bir kere yararlanılabilir. 

Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, TEB ve Vakıfbank bireysel Worldcard'lar dahildir. 

Ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir. 

Alışveriş sonrasında o an itibari ile mağazanın stoklarında hediye ürünün olmaması durumunda, kart hamilinin bilgileri mağaza tarafından alınacak ve ürünün mağaza stoklarına girmesi sonrasında kart hamiline yine mağaza tarafından teslim edilecektir. 

Hediye kazanan müşterinin slibinde TEBRİKLER WORLD – BEKO’DAN HEDİYE CAY MAKINESI KAZANDINIZ, HEDİYE CAY MAKINESINI BEKO MAGAZASINDAN ALABILIRSINIZ" şeklinde bir mesaj çıkmaması durumunda, kart hamili daha önce hediye kazanmış veya işyeri kampanyaya dahil olmamış olabilir. 

Daha önce kampanyadan yararlanılmamış ve ilgili Üye İşyeri de kampanyaya dahil olmasına rağmen, slibin çıkmaması durumunda üye işyeri yetkilisinin 444 0 448 numaralı Üye İşyeri müşteri hizmetleri servisini araması sonrasında gerekli kontroller yapılacak ve ürün hediyesi Worldcard hamiline mağaza tarafından verilecektir. 

Yapı Kredi veya Beko kampanyayı tek taraflı olarak kampanyayı bitirme, süresini uzatma veya değiştirme hakkını saklı tutar. 

Peşin fiyatına 12 taksit kampanyası: 1 Kasım – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir ve kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, TEB, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. 

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir.

 

Beko'dan Worldcard'a 12 Taksit ve Çay Makinesi Hediye

Yeni Yorum Yap

Beko'dan Worldcard'a 12 Taksit ve Çay Makinesi Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: beko, beko kampanyaları, beko hediye çay makinesi, beko çay makinesi hediye, küçük ev aletleri kampanyaları, worldcard, world kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, beko world kampanyası,

© Copyright 2019