Arçelik'ten Worldcard'a 12 Taksit ve Çay Makinesi Hediye

  • 2017-11-07 16:23:45 günü eklendi
  • 413 defa incelendi
  • google ara
Arçelik mağazalarında World kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 12 taksit ve hediye ürün fırsatı sizleri bekliyor..! 1 - 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Arçelik Mağazalarından World Card ile yapacağınız 1500 TL ve üzeri ödemelerde Arçelik K 3280 C Çay Makinesi hediye edilecektir. Üstelik peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla..!

 

Kampanya Detayları

 

1500 TL ve üzeri alışverişe çay makinesi hediye kampanyası 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir. 

Hediye Arçelik K 3280 C model çay makinesi, kart hamiline alışveriş anında, kart hamili slibi üzerinde "TEBRİKLER WORLD - ARÇELİK'TEN HEDİYE CAY MAKINESI KAZANDINIZ, HEDİYE CAY MAKINESINI ARCELIK MAGAZASINDAN ALABILIRSINIZ" mesajı çıkması sonrasında mağaza tarafından verilecektir. 

Arçelik hediye Arçelik K 3280 C çay makinesi kazanılabilmesi için alışverişin tek seferde 1.500 TL ve üzerinde olması gerekmektedir. 

Tek ödemeli, taksitli, vade farklı taksitli alışverişler ürün hediyesi kampanyasına dahildir, puanla yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Her müşteri hediye kampanyasından sadece bir kere yararlanılabilir. 

Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, TEB ve Vakıfbank bireysel Worldcard'lar dahildir. 

Ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir. 

Alışveriş sonrasında o an itibari ile mağazanın stoklarında hediye ürünün olmaması durumunda, kart hamilinin bilgileri mağaza tarafından alınacak ve ürünün mağaza stoklarına girmesi sonrasında kart hamiline yine mağaza tarafından teslim edilecektir. 

Hediye kazanan müşterinin slibinde TEBRİKLER WORLD - ARÇELİK'TEN HEDİYE CAY MAKINESI KAZANDINIZ, HEDİYE CAY MAKINESINI ARCELIK MAGAZASINDAN ALABILIRSINIZ" şeklinde bir mesaj çıkmaması durumunda, kart hamili daha önce hediye kazanmış veya işyeri kampanyaya dahil olmamış olabilir. 

Daha önce kampanyadan yararlanılmamış ve ilgili Üye İşyeri de kampanyaya dahil olmasına rağmen, slibin çıkmaması durumunda üye işyeri yetkilisinin 444 0 448 numaralı Üye İşyeri müşteri hizmetleri servisini araması sonrasında gerekli kontroller yapılacak ve ürün hediyesi Worldcard hamiline mağaza tarafından verilecektir. 

Yapı Kredi veya Arçelik kampanyayı tek taraflı olarak kampanyayı bitirme, süresini uzatma veya değiştirme hakkını saklı tutar. 

Peşin fiyatına 12 taksit kampanyası: 1 Kasım – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir ve kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, TEB, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. 

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. 

 

Arçelik'ten Worldcard'a 12 Taksit ve Çay Makinesi Hediye

Yeni Yorum Yap

Arçelik'ten Worldcard'a 12 Taksit ve Çay Makinesi Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: arçelik, arçelik kampanyaları, arçelik hediye çay makinesi, arçelik çay makinesi hediye, küçük ev aletleri kampanyaları, worldcard, world kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, arçelik world kampanyası,

© Copyright 2019