Turkcell BİP Aradıkça İnternet Kazandıran Kampanya

  • 2017-10-30 15:25:25 günü eklendi
  • 1930 defa incelendi
  • google ara
Turkcell abonesi BiP kullanıcıları, Bi'Ara kampanyası ile aradıkça ve mesaj attıkça internet hediyesi kazanacak...! Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin yenilikçi iletişim ve eğlence platformu BiP, Turkcell ortaklığıyla hayata geçen Bi'Ara kampanyasıyla kullanıcılarına ücretsiz hediyeler sunuyor. Turkcell'li BiP kullanıcıları, kampanya kapsamında aradıkça ve mesaj attıkça internet hediyesi kazanacak. 5 mesaj atana haftalık 1 GB, 2 arama yapana haftalık 2 GB, 5 arama yapan aylık 1 GB, 10 arama yapan aylık 2 GB, 30 arama yapan aylık 10 GB internet kazanacak.

 

Daha Fazla Bilgi

 

Kampanyadan faydalanmak için sabit hatlar dışında farklı kişilere arama yapmak ya da mesaj göndermek de gerekiyor.

Uygulama içi sesli ve görüntülü arama özelliklerinin yanı sıra "BiP’ten Her Yöne Arama" özelliği ile kullanıcılar sabit telefonlara ve GSM’ye doğru arama yapılabiliyor.

BiP’in sunduğu grup görüşmesi özelliği ile ise kullanıcılar istedikleri takdirde sevdikleriyle hep beraber görüşerek aradaki mesafeyi ortadan kaldırabiliyorlar.

BiP üzerinden yapılan kişiden kişiye sesli ve görüntülü aramalar ile BiP üzerinden yapılan grup görüntülü aramalar kampanya kapsamında kabul edilecek. BiP üzerinden grup kurarak atılan mesajlar ile grup görüntülü aramalar her grup başına 1 adet olarak sayılacak.

Açıklamada bugüne kadar 16 milyonun üzerinde indirme rakamına ulaşan BiP'in 2017 yılının en popüler uygulamalarından biri olmaya devam ettiği belirtildi.

 

Turkcell BİP Aradıkça İnternet Kazandıran Kampanya

Yeni Yorum Yap

Turkcell BİP Aradıkça İnternet Kazandıran Kampanya Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: turkcell, turkcell kampanyaları, operatör kampanyaları, turkcell bip, arandıkça kazan, bedava internet, turkcell bip bedava internet, bi ara, biara,

© Copyright 2021