Brillant Perdelerde % 40 İndirim Kampanyası

  • 2017-10-25 15:48:08 günü eklendi
  • 479 defa incelendi
  • google ara
Evinizin şıklığına şıklık katacak Brillant Perdelerde %40 İndirim Başladı..! Brillant sektördeki gelişiminin yanı sıra, ürün ve koleksiyonlarında belirli zamanlarda indirim yaparak tüketicilerin yanında olmayı sürdürüyor. 28 Ekim 2017 başlayacak Brillant perdelerdeki % 40 indirim uygulaması, 28 Şubat 2018 tarihine kadar devam edecek. %40 İndirim kampanyası, kampanyaya katılan Brillant Home, Brillant Store ve Brillant Home Exclusive mağazalarında geçerlidir.

 

VİZYON, MİSYON

 

Vizyonumuz; Faaliyet gösterdiğimiz her alanda dünya çapında olmak. Bu amaçla kurumsallaşmak, yaygınlaşmak ve markalaşmak. Özellikle ev tekstili alanında; tasarım gücü, üretim verimliliği, ürün kalitesi, prestijli markaları, yaygın bulunurluğu, hizmet kalitesi ve yetkin insan kaynakları ile global bir kuruluş olmak.

Sosyal Misyonumuz; Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak, istihdam yaratmak, Türkiye markasına güç vermek.

Ticari Misyonumuz; Ev tekstilinde rekabet çıtasını yükseltmek, çalışanlarımızı mutlu kılmak, iş ortaklarımızın tatminkar gelir kazanmalarını sağlamak, müşterilerimize (toptancı, perakendeci ve tüketici) mutlak müşteri memnuniyetini yaşatmak.

 

Brillant Perdelerde % 40 İndirim Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Brillant Perdelerde % 40 İndirim Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: brillant perde, brillant kampanyaları, perde indirimleri, brillant %40 indirim kampanyası, ev tekstil kampanyaları,

© Copyright 2019