Shell'den Bonus'lulara 30 TL Bonus

  • 2017-08-16 11:51:32 günü eklendi
  • 794 defa incelendi
  • google ara
Shell'de Bonus'lulara 25 TL bonus, BonusFlaş ile kampanyaya katılanlara 30 TL bonus hediye..! Bonus üyesi Shell istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 30 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 25 TL bonus kazanın..! Kampanyaya katılmak için BonusFlaş uygulamasında "Hemen Katıl" butonunu tıklayabilir veya Shell yazarak 3340'a SMS atabilirsiniz.

 

DİĞER BİLGİLER

 

Kampanya 16 Ağustos – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında geçerlidir.

Kampanyada yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri işlemler 25 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.

Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.

Kampanya müşteri bazındadır SMS ile katılanlar en fazla 25TL bonus/indirim, Bonus Flaş ile katılanlar en fazla 30TL bonus/indirim kazanabilir.

Kazanılan bonus, 5-15 Ekim 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 15 Ekim 2017 sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.

Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 5 15 Ekim 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.

Kampanyaya Bonus, Flexi, Money , Paracard, diğer banka Bonus kartları (PTT Bonus Hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.

Miles&Smiles Kredi kartları, Deniz Bonus Business, Teb Bonus Business, ING Bonus Business ve Burgan Bonus Business, taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine detaylı olarak bonus.com.tr'den ulaşabilirsiniz.

Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olanlar, ilgili tüm kartlarıyla dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapmalıdır.

BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.

Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “SHELL” yazıp 3340'a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Burgan Bonus sahipleri 8222'ye, ABank Bonus sahipleri 4055'e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404'e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla SHELL istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card'lar kampanyaya katılım için EVET SHELL yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir veya BonusFlaş üzerinden katılmalıdır ve bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL dir.

Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 30 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.

Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.

İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir.

Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS'inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Garanti Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

KAMPANYA BAŞLANGIÇ ve BİTİŞ

 

16 Ağustos – 30 Eylül 2017

 

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

 

5 - 15 Ekim 2017

 

Shell'den Bonus'lulara 30 TL Bonus

Yeni Yorum Yap

Shell'den Bonus'lulara 30 TL Bonus Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: shell, shell kampanyaları, shell bonus kampanyası, bonus shell kampanyası, akaryakıt kampanyaları, otogaz kampanyaları, shell otogaz kampanyaları, lpg, lpg kampanyaları, bonus, bonus kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, bonusflaş, bonus flaş,

© Copyright 2020