Pepsi İle Uçuşa Geç Binlerce Mil Kazan Kampanyası

  • 2017-04-13 11:16:02 günü eklendi
  • 1313 defa incelendi
  • google ara
Pepsi ürünlerinin siyah kapak ve açma halkalarının altındaki şifrelerle Miles & Smiles'dan Mil hediye..! 30 Eylül 2017 tarihine kadar Pepsi kutu ( 250 ml ve 330 ml ) ve pet şişe ( Pet 1,5 litre, 1 litre ) ürünlerinin SİYAH renkli açma halkaları ve kapakları altından çıkan şifreleri Pepsi.com.tr'den girin, her bir başarılı katılım için 10, 25, 50, 100, 250, 500 veya 1.000 Mil kazanın..!

 

Kampanya Detayları

 

Kampanya hediyesi her bir başarılı katılım için 10, 25, 50, 100, 250, 500 veya 1.000 Mil’den biridir. 

Kampanyaya Fruko Meşrubat San. Ltd. Şti Tarafından T. C. sınırları içerisinde üretilmiş kampanya etiketli Pepsi kutu ( 250ml ve 330 ml ) ve pet şişe ( Pet 1,5litre, 1litre ) ürünlerinin SİYAH renkli açma halkaları ve kapakları altından çıkan şifreler dahildir.

Kampanya 30 Eylül 2017’ya kadar geçerlidir. 

Kampanyaya pepsi.com.tr/login adresindeki alana geçerli Pepsi şifresi, TK üyelik numarası ve cep telefonu girilerek gerçekleşir.

Aynı TK üyelik numarası kampanya kapsamında 1 ay içerisinde en fazla 30 şifre girilebilir.

Kampanyadan kazanılan hediye miller tüketicinin Miles&Smiles kartına en geç 10 gün içinde yüklenir.

Kazanılan miller, Miles&Smiles hesabına yansıdıktan sonra 3 yıl içinde kullanılmalıdır.

Şifreler tek kullanımlıktır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanyaya katılmak için 1’den 10’a kadar şifre girişi aynı anda yapılabilir.

THY ve Pepsi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması ve dürüstlüğe aykırı uygulamalarla kampanya ile sağlanan hediyelere hak kazanılamaz.

Pepsi ürünlerinden çıkan şifrelerin her biri ile yalnızca tek bir kampanyadan faydalanabilirsiniz, şifreler ilk kullanımınızda sadece katıldığınız kampanyaya ait fayda için geçerlidir. Ürün ve hizmet iptal ve iadelerinde, kullanılmış şifreler iade edilmez.

Katılımcı, Pepsi Cola ve/veya kampanya ortağı şirketlerden kaynaklanan nedenlerle katılmış olduğu bir kampanyadan faydalanamadığı takdirde Pepsi katılımcıya karşı yükümlülüğünü mevcut diğer kampanyalarından herhangi birinden katılımcıyı yararlandırmak suretiyle yerine getirmiş sayılacaktır.

Pepsi İle Uçuşa Geç Binlerce Mil Kazan Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Pepsi İle Uçuşa Geç Binlerce Mil Kazan Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: pepsi, pepsi kapakları, pepsi kampanyaları, pepsi bedava uçuş, miles&smiles, mil, pepsi siyah kapak, pepsi mil hediye, hediye mil,

© Copyright 2021