Petlas'tan Kârlı Kampanya

  • 2016-09-01 17:02:03 günü eklendi
  • 1065 defa incelendi
  • google ara
Binek, hafif ticari veya 4x4 kış lastiklerinizi Petlas'tan alın her 400 TL'lik alışverişinize çekilişe katılma hakkı kazanın, 3 Mercedes GLA 200'den birini kazanma fırsatını kaçırmayın. Üstelik Bonus'a özel peşin fiyatına 8 taksit fırsatı ile... Kampanya katılmak için www.petlas.com.tr/mercedesbenzgla200 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Katılım Koşulları

Bu kampanyada; 01.09.2016 (SAAT:08.00) – 31.12.2016 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. Ve Tic. A.Ş.bayileri ve satış noktalarından Petlas markalı Binek(PCR), Hafif ticari(LVR) ve SUV(4x4) kış lastiklerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 400 TL ve katları tutarında (her 400 TL için bir şifreli kart) perakende alışveriş yapan müşterilere (4 adet lastik alımı koşulu ile), fiş/fatura ibrazı karşılığında kasalardan verilecek olan üstü kapalı şifreli katılım kartında bulunan şifreyi, ad-soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 6635 kampanya hattına eksiksiz olarak kısa mesaj gönderen veya ücretsiz olarak www.petlas.com.tr(ücretsiz) internet sitesindeki forma şifre, ad, soyad, adres, fiş/fatura no , tarih ve telefon bilgilerini eksiksiz dolduran müşteriler çekilişe katılabileceklerdir. 

İnternet üzerinden yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir. 

Çekiliş 06.01.2017 tarihinde saat 10:00 Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır.

Çekiliş sonucunda; 3 kişi, 2016 Model Mercedes-Benz 650-Kalsit Beyazı Otomobil ikramiyesi kazanacaktır.

Kazanan talihliler 10.01.2017 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır. 25.01.2017 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 09.02.2017 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

İnternet üzerinden yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir.

Kampanyaya katılım Avea(Markası “Turk Telekom”), Turkcell, Vodafone aboneleri için 0,65 TL KDV ve ÖİV dâhil olarak ücretlendirilir. Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Teyid için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. www.petlas.com.tr internet sitesi katılımı ücretsizdir. İnternet ve sms katılımlarında Şifre-Ad-Soyad ve adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.

İnternet ve sms katılımlarında mükerrer şifreler elenerek ilk gönderilen şifre kabul edilecektir

. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

Fatura üzerindeki isim ile katılım yapılan isim aynı olmalıdır. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur.

Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. Ve Tic. A.Ş. çalışanları, bayi ve satış noktası çalışanları, kamu kuruluşları, filo kiralama, araç kiralama ve rent a car firmaları ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi mesai saatleri içerisinde 0212 275 18 08 nolu Mucize Tanıtım Kampanya Danışma Hattından öğrenebilirsiniz.

Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır. 

Petlas'tan Kârlı Kampanya

Yeni Yorum Yap

Petlas'tan Kârlı Kampanya Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: petlas kampanyaları, kış lastiği kampanyaları, bonuscard kampanyalar,

© Copyright 2019