Vodafone SüperNet Bahar Kampanyası 2017

  • 2017-03-21 16:25:12 günü eklendi
  • 1030 defa incelendi
  • google ara
Dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, ev internetini yenilemek ya da evine internet bağlatmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. "Vodafone SüperNet Bahar Kampanyası" ile abonelere ilk 6 ay boyunca günde sadece 1 TL'ye sınırsız ev interneti sunuluyor. Vodafone SüperNet aboneleri, kampanya kapsamında 100 Mbps'ye kadar hız ve 200 GB'ye kadar internet imkânlarından faydalanabiliyor.

 

Türkiye'nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ev interneti kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Yeni "Vodafone SüperNet Bahar Kampanyası" ile "Vodafone SüperNet Ev İnterneti" alanlara, ilkbahardan sonbahara kadar olan ilk 6 aylık süreçte günde sadece 1 TL'ye sınırsız ev interneti sunuluyor. Buna göre aboneler, ilk 6 ay boyunca ayda 29,90 TL'den, sonraki 18 ay için ise ayda 59,90 TL'den başlayan fiyatlarla evine internet bağlatabiliyor. Vodafone SüperNet aboneleri, kampanya kapsamında 100 Mbps'ye kadar hız ve 200 GB'ye kadar internet imkânlarından faydalanabiliyor. Kampanyadaki tüm tarifeler 24 ay taahhütle sunuluyor.
 

Kurulum ve aktivasyon ücreti alınmıyor

"Vodafone SüperNet Bahar Kampanyası" kapsamında, hız ve kotada en optimum içeriği arayanlara "Eko Aile", uygun fiyata daha hızlı bir ev interneti arayan ve evde birden çok kişi olan ailelere "Çekirdek Aile", fiber hız ve yüksek kotayla evden oyun, film, dizi keyfi arayanlara "Genç Aile", "ilk evimde her şeyim maksimum olsun" diyenlere "Genç Profesyonel" ve "ev internetimde her şey içinde olsun, maksimum deneyimi yaşayayım" diyenlere "Dijital Aile" tarifeleri sunuluyor. Bununla birlikte, kablosuz modemi Vodafone Net'ten alan abonelere kurulum servisi ücretsiz sağlanıyor. Aktivasyon ücreti alınmıyor. Kampanyadan bireysel yeni Vodafone SüperNet aboneleri faydalanabiliyor.

Vodafone'un Nisan sonuna kadar geçerli olacak yeni kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri ya da 0850 542 0 542 no'lu telefonu aramaları yeterli oluyor.

Vodafone SüperNet Bahar Kampanyası 2017

Yeni Yorum Yap

Vodafone SüperNet Bahar Kampanyası 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone, vodafone fırsatları 2017, supernet, supernet avantajları 2017, vodafone supernet, operatör kampanyaları 2017, vodafone supernet evde internet, supernetle günde 1 tl ye evde internet,

© Copyright 2019