Network'te Axess'lilere 75 TL ChipPara ve 7 Taksit Fırsatı 2017

  • 2017-03-09 10:52:50 günü eklendi
  • 654 defa incelendi
  • google ara
Axess\'e özel 3 - 31 Mart 2017 tarihleri arasında Network\'te 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 75 TL chip-para! Üstelik 7 taksit fırsatıyla! Kazanılan chip-paralar 30 Nisan 2017 tarihine kadar Network mağazalarında kullanılabilecektir.

 

Kampanya Detayları

 

3 - 31 Mart 2017 tarihleri arasında Network mağazaları ve www.network.com.tr ’de tek çekim ve taksitli ilk alışverişe 75 TL chip-para kampanyasında kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.

Kazanılacak chip-paralar Network mağazalarında kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 30 Nisan 2017’dir. Kullanılmayan chip-para’lar 1 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.

Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve 75 TL chip-para kazanabilir.

1 Ocak - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Network ve www.network.com.tr’de Axess’e özel 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Network'te Axess'lilere 75 TL ChipPara ve 7 Taksit Fırsatı 2017

Yeni Yorum Yap

Network'te Axess'lilere 75 TL ChipPara ve 7 Taksit Fırsatı 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: axess, axess kampanyaları 2017, network, network kampanyaları 2017, giyim kampanyaları 2017, kredi kartı kampanyaları, networktan axesslilere 75 tl chippara +7 taksit,

© Copyright 2019