Vodafone TV ile Her Yer TV Koltuğu

  • 2017-02-26 23:15:07 günü eklendi
  • 861 defa incelendi
  • google ara
En favori TV programlarını, hiç kaçırmadığın dizileri her an her yerde takip etmek Vodafone TV ile işte bu kadar kolay..!

 

Servis Özellikleri

 

Vodafone TV, en popüler TV kanallarını, program ve dizileri akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden izleyebileceğiniz bir servistir.

Sıradan bir TV servisinden farklı olarak, Vodafone TV’de kanallardaki yayın akışını durdurup tekrar oynatabilir, veya 15 dakikaya kadar geri alabilirsiniz*. Beğendiğiniz programları arkadaşlarınızla Facebook veya Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz, ya da bu programları işaretleyerek daha sonra kolaylıkla takip edebilirsiniz. Hatırlatıcılar kurarak kaçırmak istemediğiniz TV programları başlamadan önce kendinize uyarı göndertebilirsiniz.

ütün bu eğlenceye ister wifi bağlantısı üzerinden, ister 3G bağlantı üzerinden mobil internet paketinizi tüketmeden erişebilirsiniz.

* Bu özellik sadece iOS işletim sistemli cihazlarda çalışmaktadır.

 

Abonelik Paketleri

 

Standart Paket : 5 TL/Ay

Standart paket kapsamında ayda sadece 5 TL’ye (tüm vergiler dahil) popüler TV kanallarını, program ve dizileri akıllı telefon ya da tabletinizden uygulamayı indirerek izleyebilirsiniz. Servise 3G veya WiFi üzerinden erişebilirsiniz.

Şu anda sadece Standart Pakete üyelik yapılabilmektedir. Çok yakında sunacağımız diğer abonelik paketlerimizi buradan takip edebilirsiniz.

 

Nasıl Abone Olurum?

 

Servise ilk defa abonelik alıyorsanız – 1 Ay ÜCRETSİZ abonelik için:

Öncelikle uygulama üzerinden Vodafone TV kullanıcı hesabınızı oluşturmanız gerekecektir.

Kullanıcı hesabı oluşturmak için, servisin uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra, uygulamaya giriş sayfasında “kaydol” butonuna tıklayınız.
Açılan sayfada Vodafone hattınızın numarasını ve e-posta adresinizi giriniz. Kullanım koşullarını okuyup “kabul ediyorum” kutusunu işaretledikten sonra en alttaki “Sonraki Adım” butonuna tıklayınız.
Bir önceki adımı tamamladığnızda cep telefonunuza SMS‘le bir doğrulama kodu gönderilecektir. Gelen kodu ekrandaki ilgili alana girerek ilerleyiniz.
Sonraki ekranda kendinize bir şifre seçmeniz istenecek. Bu şifre servisi kullanmak için uygulamaya giriş şifreniz olacaktır.
Son olarak, yönlendirileceğiniz sayfada kendinize bir abonelik paketi seçmeniz gerekmektedir. İstediğiniz paketi seçerek “Aboneliklerimi Güncelle” butonuna basınız.
“Standart Paket” aboneliğini seçmeniz halinde servise 1 ay ÜCRETSİZ aboneliğiniz başlayacaktır.

Bu adımları tamaladıktan sonra sisteme kaydınızı oluşturmuş ve abonelik paketinizi seçmiş olursunuz.

Daha önceden oluşturduğunuz bir Vodafone TV kullanıcı hesabınız varsa:

Aboneliğinizi başlatmak için uygulama üzerinden hesabınıza giriş yaparak “Hesabım” menüsü altından “Abonelik Paketleri” menüsüne erişebilir, ve dilediğiniz paketi seçerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Şifrenizi hatırlamıyorsanız “Şifremi unuttum” butonunu kullanarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Vodafone TV ile Her Yer TV Koltuğu
Vodafone TV ile Her Yer TV Koltuğu
Vodafone TV ile Her Yer TV Koltuğu
Vodafone TV ile Her Yer TV Koltuğu
Vodafone TV ile Her Yer TV Koltuğu

Yeni Yorum Yap

Vodafone TV ile Her Yer TV Koltuğu Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone, vodafone tv, vodafone tv cepten, vodafone tv ile cep internetini kullanmadan, vodafone tv ile her yer tv koltuğu,

© Copyright 2018