Turkcell Fizy Tarkan New York Konseri 2017

  • 2017-02-19 22:40:50 günü eklendi
  • 921 defa incelendi
  • google ara
Mega Star Tarkan ile tanışmak ister misiniz? Türkiye'nin popüler müzik uygulamalarından fizy, kullanıcıları için özel bir yarışmaya imza atarak birçok insanın hayalini süsleyen Tarkan'ın ABD konserine 9 kişiyi sevdikleri bir kişiyle davet ediyor. Yarışmanın kazananları New York'ta 3 Mart 2017 tarihinde düzenlenecek Turkcell sponsorluğundaki Tarkan konserine gitmeye hak kazanırken aynı zamanda Mega Star Tarkan ile tanışma fırsatı bulacak.

 

Tarkan'ın Mart ayında ABD'de vereceği konserlerin sponsoru olan Turkcell, müzik platformu fizy kullanıcılarına ayrıcalıklı bir fırsat sunuyor. Bu kapsamda düzenlenen yarışma ile fizy, kullanıcıları arasından 9 şanslı çift Tarkan'ın 3 Mart tarihinde New York'ta vereceği konser heyecanını yerinde yaşayacak. Ayrıca çoğu kişinin hayali olan Megastar Tarkan ile tanışıp sohbet edebilecek. Bunun için fizy uygulamasına girerek #fizy ve #TarkanLiveUs etiketleriyle sevilen bir Tarkan şarkısının paylaşıldığı tweet ile yine aynı etiketleri kullanarak 'Neden Tarkan konserine ben gitmeliyim'' sorusuna yanıt veren ikinci bir tweet atılması yeterli olacak. 

19 Şubat'ta sona erecek yarışmanın sonucunda jürinin belirleyeceği 9 kişi, ABD gezisi ve Tarkan'ın 3 Mart'ta gerçekleştireceği New York konseri için çift kişilik davetiye kazanacak. Talihli çiftlerin yolculuğu 2 Mart'ta İstanbul'dan başlayarak 3 Mart'taki eşsiz konsere katılımları ve Tarkan ile tanışmaları sonrasında 5 Mart'ta İstanbul'a dönüş ile sona erecek.
 

Kampanya Detayları

 

Bu kampanya 10.02.2017 (SAAT: 00.01) – 20.02.2017 (SAAT: 23.59) tarihi arasında Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından MPİ’nin 07.02.2017 tarih ve 24951361-255.05.02/270-996 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından kapsam dışı bırakılmıştır.

fizy’nin https://twitter.com/fizy adresli Twitter hesabı ve fizy uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek yarışma Turkcell tarafından gerçekleştirilmektedir.

Yarışma 10.02.2017 günü başlayıp 19.02.2017 saat 17.00’a kadar sürecektir.

Kampanyaya katılmak isteyen kişiler öncelikle fizy uygulamasını indirip üye olduktan sonra, uygulama içerisinden bir Tarkan şarkısını, kampanya hashtag'leri (#fizy ve #TarkanLiveUs) ile Twitter'da paylaşmalıdır. Ardından, yine aynı hashtag’ler ile Twitter üzerinden “Neden Tarkan konserine ben gitmeliyim?” sorusuna yanıt veren ikinci bir tweet atılmalıdır.

Yarışmaya katılanlar arasından 9 kişi, Amerika gezisi ve Tarkan’ın Amerika konseri için çift kişilik davetiye kazanacaktır.

Talihliler, gelen başvurular arasından, fizy jürisinin seçimiyle belirlenecektir.

Kazananlar 20.02.2017 tarihinde fizy sosyal medya hesaplarından, fizy uygulamasından ve ozel.fizy.com/Tarkan adresinden açıklanacaktır.

Talihlilerin en geç 20.02.2017, saat 12:00’ye kadar istenilen bilgi ve belgeleri Turkcell tarafına ulaştırmaları gerekmektedir.

Yarışma sonucunda kazanan talihlilerin tümü, Amerika seyahatleri boyunca meydana gelebilecek sağlık risklerine karşı seyahat sağlık sigortası ile sigortalanacaklardır.

Talihlilerin, Amerika gezisine katılabilmesi için belirtilecek gün ve saatlerde, belirtilen adreste bulunmaları gerekmektedir. Aksi takdirde işbu haklarından feragat etmiş sayılacaklardır.

Katılımcıların yurt dışına çıkış konusunda herhangi bir engelinin olmaması gerekmektedir. Bu engeller sebebiyle yaşanabilecek sorunlar konusunda fizy’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Talihlilerin İstanbul-Amerika uçak bileti (gidiş-dönüş) masrafları, seyahat boyunca konaklama masrafları (oda ve kahvaltı), Amerika’daki havaalanı-otel, otel-havaalanı transfer masrafları fizy tarafından karşılanacaktır.

fizy, yukarıda belirtilen masraf kalemleri haricindeki harcamalardan sorumlu değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan hak ve ödüller devir edilemez, ödülün para karşılığı talep edilemez.

Kampanyaya 18 yaşın altındaki bireyler katılamaz. Katılıp kazanmaları durumunda haklarından yararlanamazlar.

Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve hak iddia edemezler.

Vize ve pasaport masrafları ve takipleri kazanan kişiye aittir.

KDV ve ÖTV haricindeki tüm yasal yükümlülükler kazanana aittir.

Kampanyada kazanan talihlilerin ABD seyahatleri boyunca, kampanya için hazırlanacak tanıtım filminde kullanılmak üzere fotoğraf ve video çekimleri yapılacaktır. Kazanan ve seyahate katılan talihliler, çekimler ve çekimlerin kullanılması için tam kullanım izni vermiş sayılırlar.

fizy kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili katılımları hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır. Ayrıca ırkçı, ayrımcılık ve küfür barındıran içerikler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Yarışmaya katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm yarışma şartlarını okuyup anladığını peşinen kabul etmiş sayılır.

Turkcell Fizy Tarkan New York Konseri 2017
Turkcell Fizy Tarkan New York Konseri 2017
Turkcell Fizy Tarkan New York Konseri 2017
Turkcell Fizy Tarkan New York Konseri 2017
Turkcell Fizy Tarkan New York Konseri 2017

Yeni Yorum Yap

Turkcell Fizy Tarkan New York Konseri 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: turkcell, fizy, turkcell fizy, tarkan konseri, tarkan, mega star, mega star tarkan, fizy tarkan konseri, fizy tarkan konseri hediye bileti, konser, yarışma,

© Copyright 2019