Yapı Kredi Cüzdan'dan Sevgililer Günü'nde 14 TL World Puan

  • 2017-02-11 12:46:22 günü eklendi
  • 755 defa incelendi
  • google ara
Yapı Kredi Cüzdan'a özel 14 Şubat 2017 Sevgililer Günü'nde yapacağınız kafe, restoran, sinema ve tiyatroda toplam 100 TL ve üzeri alışverişinize 14 TL World puan kazanma şansı siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

 

Yapı Kredi Cüzdan Nedir?

Yapı Kredi Cüzdan ile Türkiye'de bulunan alışveriş noktaları ve AVM'leri, AVM'ler içerisindeki mağazaları, bu mağazalardaki World'e özel kampanya ve sınırsız fırsatı görüntüleyebilir ve size özel tekliflerden anlık bildirimlerle haberdar olabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan sayesinde her an her yerde kartınızın limit, borç, ya da puan bilgilerini kontrol edebilir, son alışverişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizin ödemesini cep telefonunuzdan hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik, yapacağınız 50 TL altı işlemlerde şifre girmenize gerek kalmaz.
 

Kampanya Detayları

 

Kampanya kapsamında Sevgililer Günü’ne özel 14 Şubat 2017’de kafe, bar, restoran, fast-food, sinema ve tiyatro sektörlerindeki toplamda 100 TL ve üzeri alışverişlerde 14 TL puan kazanılmaktadır. 

Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile tüm bankaların POS’larından yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 14 TL puan kazanabilir. 
Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir. 

Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için `Kampanyalar’ alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. 

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 17 Şubat 2017 tarihine kadar yüklenecektir.

Puanların son kullanım tarihi 28 Şubat 2017'dır. Kullanılmayan puanlar 1 Mart 2017 tarihinde geri alınacaktır. 

Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler ve internet alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yapı Kredi Cüzdan'dan Sevgililer Günü'nde 14 TL World Puan

Yeni Yorum Yap

Yapı Kredi Cüzdan'dan Sevgililer Günü'nde 14 TL World Puan Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: yapı kredi cüzdan, yapı kredi cüzdan kampanyaları 2017, 14 şubat sevgililer günü kampanyaları, yapı kredi sevgililer günü indirimleri 2017, world puan, world kampanyaları 2017, kredi kartı kampanyaları 2017,

© Copyright 2019