Tekzen 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyaları 2017

  • 2017-02-09 00:50:24 günü eklendi
  • 1011 defa incelendi
  • google ara
Yapı Market sektörünün en büyük satış alanına sahip Tekzen, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne Özel birçok indirim fırsatı ile yine karşımızda..! Mobilya'dan Ev Tekstil ürünlerine, Tablolar'dan Dekorasyon Objelerine, Çiçekler'den Kişisel Bakım ürünleri ve Elektrikli Ev aletlerine, Mutfak gereçlerinden Aydınlatmalara varıncaya kadar onlarca üründe büyük indirim fırsatı..!

 

Hakkımızda

Kuruluşundan beri doğru hedef ve stratejilerle, hem ülke ekonomisine katkıda bulunarak hem de binlerce kişiye istihdam sağlayarak sektörde hızla büyüyen Tekzen, ‘Yapı Market sektörünün en büyük satış alanına sahip’, 'En Yaygın Yapı Market Zinciri' unvanlarını elinde bulunduran sektördeki tek markadır. Avrupa DIY Perkande Birliği “EDRA”nın Türkiye’den tek üyesidir. 

Türkiye'nin ilk ve tek, üstelik en yaygın yapı market zinciri Tekzen, 21 yıllık sektör tecrübesiyle mağazacılık ve yenilenen 'Toplu Satış' avantajlarıyla Türkiye'nin dört bir yanında müşterilerine ulaşıyor. Siz değerli işortaklarına özel hizmet ve fırsatlar sunan Tekzen'den ofisiniz, iş yeriniz için ihtiyacınız olan tüm ürünleri uygun fiyata ve kaliteli hizmet anlayışıyla temin edebilirsiniz.

Tekzen 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyaları 2017

Yeni Yorum Yap

Tekzen 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyaları 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: tekzen, tekzen kampanyaları 2017, tekzen sevgililer günü kampanyaları 2017, 14 şubat sevgililer günü kampanyaları 2017, mobilya dekorasyon, aydınlatma, küçüğk ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, ev tekstil, mutfak gereçleri,

© Copyright 2019