Sömestr'de Unutulmaz Bir Yurtdışı Tatili İçin Haydi Jolly !

  • 2017-01-17 22:56:51 günü eklendi
  • 678 defa incelendi
  • google ara
Erken rezervasyon fırsatlarıyla oda başı 200 Euro'ya varan indirim imkanı. Ayrıca Bonus karta özel % 5 indirim ve 9 taksit.

 

Erken Rezervasyon Kampanyası

Erken rezervasyon kampanyası ile Akdeniz ülkelerinden başlayarak Avrupa'nın pek çok ülkesini ve Uzak Doğu ülkelerini çok uygun fiyatlara gezip görme imkânını sizlere sunuyoruz. Bu harika deneyimi kesinlikle kaçırmamalısınız.

Akdeniz ikliminin sıcaklığını ve insanlarının samimiyetini seven ve görmek isteyenler yurt dışı turlarından öncelikle İtalya Turları, İspanya & Endülüs Turları ve Atina Turları'nı tercih edebilirler. Eşiyle ya da sevgilisiyle romantik bir tatil geçirmek isteyenler Venedik'te gondol ile gezerken aşkını tazeleyebilir,aşıklar şehri Floransa da Romeo ve Juliyet'in evini ziyaret edebilir bu efsanevi aşka tanıklık edebilir, Roma'da Aşıklar Çeşmesi önünde sevgilinize belki de bir kez daha aşık olabilirsiniz. Ve mutlaka İtalya'nın simgesi olan Pisa Kulesi'ni ziyaret etmeli ve Pisa Kulesi önünde fotoğraflarla aşkınızı belgelemelisiniz.

İspanya & Endülüs Turları'na katılmak isteyenler ise güzel bir kültür turu sizleri bekliyor. İspanya'nın simgesi ve başkenti Madrid'de Prado Müzesi, Riena Sofia Müzesi, Sorolla Müzesi, Thyessen Müzesi görmeniz gereken müzeler arasında sayabiliriz. Ayrıca Madrid İspanya kültür başkentliği ünvanına sahip dolu dolu bir şehir olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca bu şehirde bulunan İspanya Ulusal Kütüphanesi kitapseverlerin ve mimariye ilgisi olanların mutlaka gidip görmesi ve kütüphanenin havasını solumaları gerekir. Eğer bu kültür turuna katılmak istiyorsanız Valensiya ve Sevilla görmeniz gereken şehirlerarasında olmalıdır.

Atina Turları'na katılmak isteyenler ise hem denizin hem de tarihi yapıların ve kalıntıların keyfini çıkaracaklardır. Akropolis'de gezerken Athena Nike Tapınağı, Parthenon, Erekhtheion ve Proppylaion gibi eserleri mutlaka görmelisiniz. Atina çevresinde bulunan küçük adaları gezip denizin ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Avrupa'yı gezmek isteyenler ise Paris Turları ile aşkın, edebiyatın ve tarihin şehrinde adeta Woody Allen'ın ''Paris'te Gece Yarısı'' filmindeki gibi Paris'in masalsı ve büyüleyici atmosferini yaşabilirler. Amsterdam Turları'na katılanlar ise bu küçük ve şirin şehirde özgürlüğün tadına varabilir ve bisikletinizle tüm şehri turlayabilirsiniz.

Baştanbaşa Balkan turları ile Türk kültüründen izler taşıyan birçok yapı ve köprü karşınıza çıkacaktır. Balkanların yemyeşil doğası şirin köy ve kasabaları sizi bambaşka dünyalara ve hayallere alıp götürecek. Üsküp'te Rahibe Terasa'nın evini, Dubrovnik'te Rector Sarayı'nı ve Mostar'da bulunan tarihi Mostar Köprüsü'nü görmelisiniz.

Bambaşka bir kültür ve deneyim isteyenlere ise Klasik Uzakdoğu Turları'nı tavsiye edebiliriz. Uzakdoğu'nun egzotik, görkemli yapıları ve muhteşem doğası sizi epey büyüleyecek. Bangkok ve Pattaya'nın muhteşem doğasında huzuru bulabilir, Hong Kong'’da büyük şehirlerin renkli dünyasında kendinizi kaybedebilirsiniz. Tayland'ın sahil şehri Pattaya'da ise deniz, kum, güneş ve muhteşem doğası ile rahatlayabilirsiniz.

Erken rezervasyon kampanyası ile yurt dışı turlarından faydalanarak kendi kişiliğinize ve keyfinize uygun turları seçip gündelik hayatın stresini bambaşka diyarlarda atabilirsiniz. Tüm turları ayrıntılı olarak incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Sömestr'de Unutulmaz Bir Yurtdışı Tatili İçin Haydi Jolly !

Yeni Yorum Yap

Sömestr'de Unutulmaz Bir Yurtdışı Tatili İçin Haydi Jolly ! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: jolly, jolly kampanyaları, jolly tur, internet kampanyaları, erken rezervasyon kampanyaları, bonus, bonus kampanyaları, bonus a ek indirimli tatil fırsatları, yurtdışı tatil kampanyaları, seyahat kampanyaları, tatil fırsatları,

© Copyright 2019