Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2017!

  • 2017-01-15 23:23:57 günü eklendi
  • 3931 defa incelendi
  • google ara
Türkiye\'nin ve mobil dünyanın en hızlı internet sağlayacılarından olan Turkcell\'in sizler için sunduğu Turkcell bedava internet hizmetlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Turkcell\'in sizlere sunduğu Turkcell Bip uygulaması ile bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bunun için Apple Store veya Google Play Store\'den akıllı telefonlarınıza BİP uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmeden de "LAZIM OLUR" yazarak 2222 SMS atıp bu paketten yararlanabilirsiniz.

 

Turkcell bedava internet 10 GB internet kampanyası

 

Bu kampanyadan yararlanmanız 1 defa olacağını unutmayınız. 1 Aralık 2016 tarihinde sonlanması bekleniyor ama uzatılma ihtimalı yüksek Faturalı veya faturasız Türkcell hatlarınızdan 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. 4.5G’yi önceden hiç kullanmadıysanız. Turkcell mağazalarından sim kartınızı değiştirmeniz gerekmektedir. Sim kart değişimi 3G’li sim kartınızdan 4.5G’li sim karta geçişinizi ücretsiz sağlayabilirsiniz. Eğer kartınızı değiştirdiyseniz kartınızın yanında verilecek olan şifreyi ENHIZLI yazıp boşluk bırakıp size verilen şifreyi 2222 yollarsanız 10 GB bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Turkcell GNC bedava internet paketi kampanyası

 

Turkcell operatörünü kullanan gençler en çok bu pakete sevinecek. Turkcell bedava internet 30 Haziran 2017 tarihine kadar Turkcell GNC’li olan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Bedava internetinizin içeriği 1000 dakika konuşma, 1 Gb bedava internet olacaktır. Turkcell geçiş yaparak veya Turkcellli iseniz 25 yaşını doldurmamışsanız bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Ama unutmayın 90 günlük Turkcell kullanıcısı olmazsanız bu kampanyadan yararlanamazsınız. Turkcell bedava 10 gb internet kampanyasının olanaklarını karşılıyorsanız Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak bedava internetizi talep edebilirsiniz. Ne yazık ki bu kampanyada sms ve başka seçenekle üye olma şansınız yok.

 

Turkcell  1 GB bedava internet kampanyası

 

Turkcell bedava internet kampanyasından yararlanmak için; Uçuran 2 GB, Uçuran 2 GB plus, Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB plus, Uçuran 6 GB ve Uçuran 6 GB plus paketlerinden birini aldığınız taktirde size ek olarak 1 gb internet paketi vermektedir. 30 gün geçerli 1 gb internet paketinizi kullanmadığınız taktirde bir sonraki aya aktarım yapılmadığını belirtmek isterim. Turkcell 1gb bedava internet paketinden faydalanmak için turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartınız ile yukarıda belirttiğimiz paketlerden birini yüklemeniz gerekmektedir.

 

3 Ay 1 GB bedava internet kampanyası

 

Turkcell bu kampanyasında 3 ay kullanabileceğiniz internet tanımlamaktadır. Her ay sizlere 1 gb internet paketi verir. 3AY1GB yazdıkdan sonra 2222 sms attığınız taktirde bedava internet paketinize tanımlanır.

 

Hesabıma özel 4.5 GB internet kampanyası

 

Bu anlatacağımız paketler ne yazık ki ücretli ancak daha fazla internet paketi almanızı sağlıyor. 1 Ocak 2018 tarihine kadar uzatılması beklenilen bu paketten yararlanmak için Turkcell Hesabım uygulamasını indirdikten sonra 15 tl ücret ile 4.5 GB internet paketini alabilirsiniz. Bu kampanya 1 Ocak 2017 tarihinde biteceğini belirtmek isterim. Ve ilk 30 bin kişi için geçerli olduğunu dip not olarak eklemem gerek diye düşünüyorum.

 

Platinum bedava internet kampanyası

 

Son kampanyamız Turkcell Platinium kullanıcıları için olduğunu belirtmek isterim. Zaten platinium paket kullanıyorsanız paranız var demektir ancak yinede Turkcell bedava internete ihtiyacım var diyorsanız Platinum paketlerinden birinde en az %70 veri harcamanız yada başka operatörlerden 5 kişiyi aramanız durumunda otomatik olarak aylık 2GB olarak 3 ay boyunca tanımlanmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2017!

Yeni Yorum Yap

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2017! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: turkcell, turkcell kampanyaları, turkcell kampanyaları 2017, turkcell bedava internet kampanyaları, internet kampanyaları, bedava internet kampanyaları, Turkcell bedava internet 10 GB internet kampanyası, Turkcell GNC bedava internet paketi kampanyası, Turkcell 1 GB bedava internet kampanyası, 3 Ay 1 GB bedava internet kampanyası, Hesabıma özel 4.5 GB internet kampanyası, Platinum bedava internet kampanyası,

© Copyright 2019