PTTcell Yeni Dünya Kampanyası !

  • 2017-01-12 18:09:17 günü eklendi
  • 1818 defa incelendi
  • google ara
Avea alt yapısını kullanan "PTTcell Yeni Dünya Kampanyası" oldukça beğenilecek gibi. PTTcell hattı olanlar ya da almak isteyenler Yeni Dünya Kampanyası'na geçerek uygun fiyatlara konuşabilirler. PTTcell yeni dünya kampanyası ile 37 TL'ye 6 GB İnternet, 900 Dk Her Yöne Konuşma, 900 SMS sahibi olabilirsiniz.

 

PTTcell Yeni Dünya Kampanyası'ndan hangi hatlar faydalanabilir ?

PTTcell’den yararlanabilmeniz için faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer faturalı hat sahibi değilseniz faturasız hattan faturalı hatta geçerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Faturalı PTTcell hattınız varsa aşağıdaki tarifelerdeki kullanıcılar faydalanabilir.

Pttcell Yeni Dünya Mini Tarifesi
Pttcell Yeni Dünya 1 GB Tarifesi
Pttcell Yeni Dünya 3 GB Tarifesi
Pttcell Yeni Dünya 6 GB Tarifesi

 

PTTcell Hat ücreti ne kadar ?

PTTcell yeni numara taşıma yaptıysanız eğer faturalı veya faturasız hatlarınızdan 1 defaya mahsus hat ücretini 12 ay taksitle ödeyebilirler.

PTTcell Hat yeni dünya kampanyasından nasıl faydalanırım ?

Yeni dünya kampanyasından 4446788 arayarak 12 aylık taahhüt vermeniz yeterli. Yada PTT şubelerinden gidip başcuru yapabilirsiniz.

 

PTTcell Hat Yeni Dünya Kampanyası'na geçtiğimi nasıl anlarım ?

PTTcell yeni dünya kampanyasına geçtiğiniz andan itibaren sizlere SMS yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. O andan itibaren yararlanmaya başlayabilirsiniz. Eğer olumsuz olursa size SMS ile dönüş yapılacaktır. Taahhüt verdikten sonra aylık sabit ücretten fatura dönemi boyunca yararlanacaksınız.

 

PTTcell Yeni Dünya Tarifesi'nden başka tarifeye geçebilirmiyim ?

PTTcell alt tarifeler haricinde geçişe izin vermektedir. Eğer başka faturalı veya faturasız gsm operatörlerine geçiş yaparsanız sizlere sunulan indirimden oluşacak miktarı karşılarlar.

 

Kampanyanın Diğer Şartları

Kampanyaya kaydolan müşterilerimiz kayıt tarihinden itibaren taahhüt süresi içerisinde bulundukları Pttcell Yeni Dünya Mini Tarifesi, Pttcell Yeni Dünya1GB Tarifesi, Pttcell Yeni Dünya3GB Tarifesi ve Pttcell Yeni Dünya 6GB Tarifesi’nden başka bir Şirketimiz faturalı-faturasız tarifesine geçiş yapmaları, tarifesini Pttcell Yeni Dünya Mini Tarifesi, Pttcell Yeni Dünya1GB Tarifesi, Pttcell Yeni Dünya3GB Tarifesi ve Pttcell Yeni Dünya6GB Tarifeleri içerisinde daha düşük ücretli bir tarifeyle değiştirmeleri, hattı üçüncü kişiye devretmeleri, hat iptali yapmaları veya hattın Şirketimizce iptaline sebep olmaları, hattı başka bir operatöre taşıyıp ayrılmaları durumunda, cayma bedeli olarak son faturalarına yararlanılan toplam indirim ile kalan ay ücretler toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutar yansıtılır.
Kampanya kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan faturalı/ faturasız tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır. Anılan Kampanya kapsamında uygulanacak aylık sabit ücret üzerinden uygulanacak indirim de bu şekilde hesaplanarak, tüm faydalar bittiyse kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
Ayrıca; kampanyadan faydalanmaktayken tarife değişikliği yapılması halinde, kampanyalı tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapılması ve tarife faydalarının tamamı bitirilmesi halinde aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitirilmemesi halinde ise aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı kampanyalı tarife ücreti üzerinden yansıtılacaktır. Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli bir tarifeye geçiş yapması, bulundukları tarife dışında başka bir tarifeye geçiş yapması halinde kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimi ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
Kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden, kampanyadan aktif olarak yararlanıldığı 12 fatura dönemi içerisinde yalnızca bir kez yararlanılabilmektedir.
Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından, abonenin yeniden taahhüt vermemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ’de saklıdır.

PTTcell Yeni Dünya Kampanyası !

Yeni Yorum Yap

PTTcell Yeni Dünya Kampanyası ! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: pttcell, pttcell kampanyaları, pttcell tarifeler, operatör kampanyaları, tarifeler, operatör tarifeleri,

© Copyright 2019