Yapı Kredi Cüzdan ile Mobil Ödemelerinize 25 TL Worldpuan!

  • 2017-01-11 13:41:20 günü eklendi
  • 549 defa incelendi
  • google ara
7 - 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılacak 4 adet 25 TL ve üzeri mobil ödeme işlemine 25 TL Worldpuan!

 

Mobil Ödeme yapabilmek için


- Mobil ödeme fonksiyonu NFC özellikli ve 4.4.2 üzeri Android işletim sistemli mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır.
- Cihazın ayarlar bölümünden NFC özelliğinin aktif hale getirilmesi gerekmektedir.
- Uygulamanın mobil ödeme bölümünden ödeme yapılmak istenen kartın mobil ödemeye açılması ve öncelikli kart olarak belirlenmesi gerekmektedir.
- Ödeme esnasında akıllı cihazın temassız özellikli POS terminaline yaklaştırılması yeterlidir.
- Yukarıdaki adımlar tamamlandıktan sonra ödeme esnasında uygulamayı açmanıza gerek kalmaz, cihazınızın herhangi bir tuşuna basarak cihazınızı uyandırmanız ödeme yapmak için yeterlidir.
 

Kampanya Detayı

Kampanya dahilinde 7-31 Ocak 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden tek seferde yapacağınız 4 adet 25 TL ve üzeri mobil ödeme işlemlerine 25 TL Worldpuan verilecektir. 
Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL değerinde Worldpuan kazanabilecektir. 
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapılacak alışverişler dahildir. 
Kampanyaya katılmak için Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. 
Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır. 
Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil edilecektir. 
Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar 23 Şubat 2017 tarihine kadar, müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir. 
Worldpuanların son kullanım tarihi 6 Mart 2017 olup, kullanılmayan Worldpuan'lar 7 Mart 2017 tarihinde geri alınacaktır. 
Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması gerekmektedir. 
Mobil ödeme fonksiyonu Android işletim sistemine sahip mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır. 
Mobil ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının kurulması, mobil ödeme menüsünden kredi kartlarının mobil ödemeye açılması gerekmektedir. 
Akıllı telefon temassız POS terminallerine yaklaştırılarak mobil ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. 
Bir cihazdan yalnızca bir müşteri numarası altında kayıtlı kredi kartlarından yapılan işlemler ödüllendirilecektir. Ödüllendirmede müşterinin kullandığı son cihazın NFC özellikli ve 4.4.2 üzeri Android işletim sistemli mobil ödemeyi destekleyen bir cihaz olması gerekmektedir. 
Müşteri mobil ödeme yaptıktan sonra iOS işletim sistemli ya da farklı bir Android cihazdan Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına giriş yaptığı takdirde kampanyadan faydalanamaz. 
Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Yapı Kredi Cüzdan ile Mobil Ödemelerinize 25 TL Worldpuan!

Yeni Yorum Yap

Yapı Kredi Cüzdan ile Mobil Ödemelerinize 25 TL Worldpuan! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: yapı kredi cüzdan, mobil ödemeler, 25 tl wolrdpuan kazanma şansı, world kart kampanyaları, yapı kredi cüzdan kampanyaları, banka fırsatları, kredi kartı kampanyaları 2017,

© Copyright 2018