Bonus Kart İle Doğalgaz Faturaları Ödemeleri 3 Taksit!

  • 2017-01-11 11:25:06 günü eklendi
  • 478 defa incelendi
  • google ara
Bonus\'unuz ile İGDAŞ veznelerinden ve www.igdas.istanbul \'dan yapacağınız doğalgaz ödemelerinde ücretsiz 3 taksit fırsatını kaçırmayın!

 

Kampanya Detayı:

 

Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödeme yapmadan önce katılım sağlamaları gerekmektedir.
Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card'lar, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business ve Easy'ler dahildir.
Kampanya, American Express Card'lar ve American Express Business'lar için sadece İgdaş veznelerinde geçerlidir, www.igdas.istanbul sitesinden yapılacak ödemelerde geçerli değildir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç'in için ilk harcamadan önce “EVET GAZ” yazıp bir boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesi ile 3340'a SMS gönderin veya BonusFlaş'tan “HEMEN KATIL”ı tıklayın.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarından kampanya katılım iptalleri için “IPTAL GAZ” yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, ABank Bonus, Fibabanka Bonus dahildir. Kampanyaya katılmak için Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, ABank Bonus sahipleri 4055'e “GAZ” yazarak SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus için SMS ile katılım gerekmemektedir.
Taksitlendirme işlemi kısa mesaj gönderildikten bir gün sonra gerçekleşecektir.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
Garanti Bankası'nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç’in için ilk harcamadan önce “EVET GAZ” yazıp bir boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesi ile 3340'a SMS gönderin veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ı tıklayın.

Bonus Kart İle Doğalgaz Faturaları Ödemeleri 3 Taksit!

Yeni Yorum Yap

Bonus Kart İle Doğalgaz Faturaları Ödemeleri 3 Taksit! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: doğalgaz ödemeleri, bonus kampanyaları, bonus kart, igdaş, igdaş doğalgaz ödemesi, kredi kartı kampanyaları,

© Copyright 2018