Vodafone Bedava İnternet Paketi 2017!

  • 8 Ocak 2017, Pazar günü eklendi
  • 13963 defa incelendi
  • google ara
Vodafone'un son zamanlarda bedava internet dağıtma kampanyalarından olan yeni kampanyasını sizlerle paylaşmak istiyoruz. 3 ay boyunca 2 GB paket kazanmak isterseniz yapmanız gereken işlemleri sizlerle paylaşacağız. Vodafone Bedava İnternet Paketi ile ilgili bilgileri vermeye çalışalım.

 

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone 2GB Bedava İnternet Paketi yapmak için 4.5G doya doya kullanmanız için sizlerin kullanabileceği 3 ay boyunca geçerli olan 2 GB Bedava internet paketini faturalı faturasız tüm kullanabileceğini belirtmek isterim. Bunun için yapmanız gereken işlemler şu şekilde EK 2 GB INTERNET yazıp 3636’ya mesaj atarak hediye internet paketini alabilirsiniz.

 

Vodafone 1 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone bedava internet paketi almak için ios ve android telefonlarınıza Vodafone Yanımda uygulamanızı indirmeniz gerekecek. Vodafone Yanımda uygulamaya giriş yapmak için gerekli şifreyi almak için S yazıp 7000 yollamanız yeterli. Eğer S yazıp 7000 yolladığınızda mesaj gelmezse 3636 yollayabilirsiniz. Şifreniz geldikten sonra telefon numaranız ile şifrenizi Vodafone yanımda uygulamasına giriniz. Daha sonra Paket menüsünden internet hediyenizi alabilirsiniz. 1 haftalık geçerli olan bu paketten faturalı, faturasız ve iş yeri paketleri yararlanabilmektedir.

 

Vodafone Salla Kazan “Kutuda Ne Var Uygulaması” Bedava İnternet

Vodafone Bedava internet yapmak için diğer seçeneklerden birisi kutuda ne var uygulaması. Bunun için Vodafone yanımda uygulamanı indiriniz. Uygulamayı indirdikten sonra her pazartesi günü #kutudanevar uygulamasına girerek telefonunuzu sallayarak günlük haftalık aylık internet veya mağazalardan indirim kazanabilirsiniz.

 

Apple iOS Vodafone Yanımda Uygulaması Nasıl İndirilir ?

Vodafone yanımda uygulamanızı indirmek için Apple Store hesabınız olması gerekiyor. Apple store hesabınız varsa iPhone telefonlarınızdan Apple Store giriş yapıp Vodafone Yanımda yazmanız yeterlidir. Vodafone yanımda uygulamasını indir tuşuna basarak indirebilirsiniz. Eğer indirme olmazsa telefonunuzun kapatma ve home tuşuna uzun basarak Elma resminin gelmesini bekleyiniz. Açıldıktan sonra uygulamanızı tekrarlayın.

 

Android Vodafone Yanımda Uygulaması Nasıl İndirilir ?

Vodafone 2GB Bedava internet paketi için android telefonlarınıza vodafone yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken işlemlerden ilki Gmail hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer gmail hesabınız yoksa telefonunuzdan Playstore tıkladığınızda hesap oluşturmanızı isteyecektir. Gerekli yerleri doldurarak giriş yapın Vodafone Yanımda arama kısmına yazın ve indirin.

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2017!

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2017! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer haberler: vodafone, vodafone kampanyaları, vodafone bedava internet kampanyaları, vodafone internet, vodafone bedava internet, vodafone salla kazan kutuda ne var uygulaması, vodafone 1 gb bedava internet, vodafone 2 gb bedava internet, vodafone yanımda uygulaması,

© Copyright 2017