Vodafone Salla Kazan Kampanyası !

  • 2017-01-08 20:26:14 günü eklendi
  • 7506 defa incelendi
  • google ara
Vodafone'da "Salla Kazan" kampanyası bulunmamaktadır. "Salla Kazan" kampanyası Turkcell operatörüne ait bir kampanyadır ve aşağıdaki şekildedir.

 

Turkcell'den Salla Kazan Kampanyası!

Turkcell abonelerine, Hesabım uygulaması üzerinden her hafta hediye kazanma şansı! Hatlarınızın kontrolü Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım'ın tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde hatlarınızı cebinizden yönetmek çok kolay! Üstelik artık Turkcell veya diğer operatör kullanıcısı olmanız fark etmiyor. Superonline hesabınızın takibini de Turkcell Hesabım ile yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgiler

Turkcell Hesabım uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır.

Kampanyadan her hafta sadece 1 kere yararlanılabilir.

Kampanyadan sadece Turkcell Bireysel Hazır Kart, Bireysel Faturalı ve Kurumsal Faturalı aktif, ses hattı aboneleri yararlanabilir.

Data hatları kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya 28 Kasım 2016 günü başlar ve 2 Ocak 2017 saat 09.00'a kadar geçerlidir.

Hediye alma hakkı her Pazartesi saat 09.00'da yenilenir ve Pazar 23.50'ye kadar geçerli olur.

Tüm hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün başlar.

Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.

Hediye paketlerin abonelere dağılımı istatistiksel modellere göre oluşturulmuş şu gruplara göre yapılacaktır: son 1 ay boyunca üzerinde paket bulunmayan ve son 1 ay boyunca 1 dakikanın altında çağrı yaratmış aktif bireysel Hazırkart ses aboneleri, son 1 ay boyunca üzerinde paket bulunmayan ve son 1 ay boyunca 1 dakika ve üstünde çağrı yaratmış aktif bireysel Hazırkart ses aboneleri, son 1 ay boyunca üzerinde paket bulunan ve son 1 ay boyunca 250 dakika ve üstünde çağrı yaratmış aktif bireysel Hazırkart ses aboneleri, son 1 ay boyunca üzerinde paket bulunmayan ve son 1 ay boyunca 250 dakikanın altında çağrı yaratmış aktif bireysel Hazırkart ses aboneleri, son 3 ay boyunca data aşım ortalaması 1 TL’nin altında olan aktif bireysel ve kurumsal faturalı ses aboneleri, son 3 ay boyunca data aşım ortalaması 1 TL ve üstünde olan aktif bireysel ve kurumsal faturalı ses aboneleri kampanya dahilinde verilen Fizy ve Turkcell TV+ faydaları için paketlerin standart özellikleri geçerlidir.

Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu Hesabım uygulaması üzerinden yapılabilecektir. 30 Kasım 2016 itibarıyla SMS ile de kalan sorgusu yapabilirsiniz.

Turkcell Emocanlar ile Salla Kazan!

Turkcell sosyal medya emoji karakterlerinden esinlenerek Emocanları yeni reklam ve iletişim yüzü olarak hayatımıza soktu. Turkcell hakkındaki yeniliklerden ve teknolojik gelişmelerinden artık reklamlarda ve internet üzerinde abonelerini bu sevimli animasyon karakterleri karşılayacak.

Turkcell'den alınan bilgilere göre Emocanların hikayesi; " Emocanları yaratırken de müşterilerimizin iç görülerini dinledik, ünlü birini seçmek yerine herkesin çok seveceğine inandığımız 6 kendine özgü karakter ile karşılarına çıkmayı tercih ettik. 7'den 70'e herkesin kendisinden bir şeyler bulacağı Emocanlar sayesinde halkımızın markamızla olan gönül bağını artırmayı hedefliyoruz" şeklinde gelişmiş.

Turkcell'in 6 Yeni Farklı Karakteri

Turkcell'in yeni reklam stratejisinde rol alacak, herbiri farklı özellikler taşıyan emoji karakterleri şunlar: Zeki Emocan, Pamuk Emocan, Racon Emocan, Sefa Emocan, Organik Emocan ve Tıstıs Emocan.

Emocanlar Hediyelerle Geldi !

Tanıtımı ve reklamlarda boy göstermesinin ardından Emocanlar hediyelerle Turkcell müşterilerini her hafta sevindirecek gibi görülüyor. Turkcell Hesabım uygulamasının kullanımına dikkat çekmeyi hedefleyen Turkcell bu hediyeleri, Bedava Dakika, Bedava SMS, Bedava İnternet ve Turkcellin diğer etkinlikleri, sadece Turkcell Hesabım Uygulamasını kullanan hat sahiplerince faydalanabilecek.

Nasıl Katılırım?

Yapmanız gereken Turkcell Hesabım Uygulamasını yükleyin yada güncel olmasına dikkat edin. Giriş yaptıktan sonra Emocan Sizi Turkcell Salla Kazan sloganı ile karşılayacak. Dokunun, ekran yönergelerini takip edin. Kazandığınız hediye ekranda ve sms le size bildirilecektir.

Vodafone Salla Kazan Kampanyası !
Vodafone Salla Kazan Kampanyası !
Vodafone Salla Kazan Kampanyası !
Vodafone Salla Kazan Kampanyası !
Vodafone Salla Kazan Kampanyası !
Vodafone Salla Kazan Kampanyası !

Yeni Yorum Yap

Vodafone Salla Kazan Kampanyası ! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone salla kazan kampanyası, salla kazan, vodafone salla kazan, operatör kampanyaları, emocanlar, turkcell emocanlar,

© Copyright 2018