Popeyes Ekonomik Menü !

  • 2017-01-08 14:38:26 günü eklendi
  • 1417 defa incelendi
  • google ara
Tavukburger + Küçük Boy Patates + 5li Nuggets + Kutu Kola sadece 9,90 TL veya 2 Popchicken Sandviç + Mega Boy Patates + 10\'lu Nuggets + 1 LT Pepsi sadece 19,90 TL

 

Ekonomik Menü

Kampanya 15 Şubat 2017 tarihine kadar, sadece, www.tiklagelsin.com, ve 444 76 77 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak verilen siparişlerde geçerlidir. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlardaki ürünlere göre farklılık gösterebilir. Kampanya menüsünde portakal menüsü tercihinde, büyük seçim menü tercihinde ise ice tea ve portakal suyu çeşitlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir.

TM & © 2017 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Tavukburger TM & © 2017 TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

 

2 Kişilik Ekonomik

Menü Kampanya 31 Ocak 2017 tarihine kadar, sadece www.tiklagelsin.com, ve 444 76 77 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak verilen siparişlerde geçerlidir. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlardaki ürünlere göre farklılık gösterebilir. Kampanya menüsünde portakal suyu tercihinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir.

TM & © 2017 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Popeyes Ekonomik Menü !

Yeni Yorum Yap

Popeyes Ekonomik Menü ! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: burger king, tıkla gelsin, fast food kampanyaları, fast food menü, burger king menü, internet kampanyaları, popeyes,

© Copyright 2018