Domino's 3 Al 1 Öde Kampanyası 2017!

  • 2017-01-08 14:10:57 günü eklendi
  • 1365 defa incelendi
  • google ara
3 Orta Boy Cazip Pizza 104,97 TL yerine 34,99 TL'ye Domino's Pizza'da!

 

Domino's Hakkında

Dominos Pizza Türkiye olarak, pizza sektörüne "evlere servis" anlayışını getirerek, sektörde önemli bir yeniliğin öncülüğünü yapmış bulunuyoruz. Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ile sektörde yol gösterici bir konumdayız. En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Pizzaları en lezzetli anında, 30 dakikada teslim ediyoruz; herhangi bir gecikme durumunda ise "Anında Bedava" garantisi kapsamında siparişteki pizzanın ücretini almıyoruz. Sunduğumuz tüm bu ayrıcalıklarla Türkiye pizza endüstrisine liderlik ediyoruz. Domino's Pizza olarak bu güne kadar önümüze koyduğumuz hedeflerin tümünü gerçekleştirdik. İlerleyen yıllarda da farklı başarılarla büyüyeceğimizden Domino's Pizza Türkiye ailesi olarak eminiz.

20 yıldır Pizza Restaurantları A.Ş.'nin işletmesi ile faaliyet gösteren Domino's Pizza Türkiye, 67 ildeki şubeleri, dört üretim merkezi ve 10 binden fazla çalışanıyla dünyada en hızlı büyüyen ilk beş operasyondan biri olmayı sürdürüyor. 2017 yılında 800'ü aşkın restoran ile dev bir evlere servis pizza şirketi olmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda yenilenen lezzetimiz ile de "Ortadoğu ve Doğu Avrupa'nın en lezzetli ve ulaşılabilir pizza şirketi" olmayı amaçlıyoruz. Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan operasyonunu da yöneten Domino's Pizza Türkiye'nin hedefi, 4 ülkede toplam 800 şube ile en sevilen pizza zinciri olmak.

Pizza Restaurantları A.Ş.ye bağlı olarak çalışan Genel Müdürlük çalışanlarımızın sayısı büyümemizle doğru orantılı olarak artmaktadır. İşimiz Hayatımız konseptimizle başarıya giden yolun takım çalışmasından geçtiğine inanan bizler, tüm departmanlarla ortak çalışma yaparak bilgi ve deneyimi 4500den fazla çalışanımızla sağlarız.

Domino's 3 Al 1 Öde Kampanyası 2017!

Yeni Yorum Yap

Domino's 3 Al 1 Öde Kampanyası 2017! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: dominos, dominos kampanyaları, fast food kampanyaları, dominos 3 al 1 öde, pizza kampanyaları, internet kampanyaları 2017,

© Copyright 2018