Vodafone'lulara Colin's Mağazaları ve colins.com.tr'de %15 Ek İndirim!

  • 2017-01-08 13:20:10 günü eklendi
  • 684 defa incelendi
  • google ara
Kampanya 21 Aralık 2016 - 31 Ocak 2017 tarihleri aralığında geçerlidir. Vodafone\'lulara Colin\'s mağazalarında ve colins.com.tr\'de yapacakları tüm alışverişlerde ek %15 indirim sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için Vodafonelular Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki "Kampanyaya Katıl" tuşuna basarak veya COLINS yazıp 6666\'ya SMS göndererek kampanya şifrelerini alabileceklerdir.

 

Kampanya Koşulları


Alınan şifreyi Colin’s mağazalarında kasa görevlisine söyleyerek ya da colins.com.tr’de ilgili alana şifreyi girerek kampanyadan yararlanılabilinir.

Şifreler tek kullanımlık olup, günde en fazla 1 şifre kullanılabilir.

Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir.

İade ve değişimler faturada yer alan son satış tutarı üzerinden yapılacaktır.

Bu kampanya ile mevcut Colin’s indirimine ek olarak %15 indirim sağlanacak olup, kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Colin’s ve Vodafone'da saklıdır.

Kampanyadan aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

 

Vodafone'lulara Colin's Mağazaları ve colins.com.tr'de %15 Ek İndirim!

Yeni Yorum Yap

Vodafone'lulara Colin's Mağazaları ve colins.com.tr'de %15 Ek İndirim! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone kampanyaları, vodafone freezone, colins kampanyaları, colins.com.tr kampanyaları, internet kampanyaları 2017, giyim kampanyaları 2017,

© Copyright 2018