Paraf ile tatilsepeti.com'da 200 TL İndirim Fırsatı!

  • 2017-01-06 14:34:20 günü eklendi
  • 664 defa incelendi
  • google ara
03-31 Ocak 2017 tarihleri arasında tatilsepeti.com'da yapacağınız 2.000 TL ve üzeri ilk seyahat harcamanıza 200 TL indirim sunulacaktır. Kampanya Paraf POS\' larından yapılacak işlemlerde geçerlidir ve indirim tutarı 07 Şubat 2017 tarihinde yansıtılacaktır. Kampanya müşteri bazlıdır, her müşteri kampanyadan bir kez yararlanacaktır.

 

DİĞER KOŞULLAR

Parafly kartlar kampanyaya dahil olup, Bussines kartlar, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.
Kampanya tüm yurtdışı otel, tüm Kıbrıs otel ve detay sayfasında “Paraf kampanyası geçerlidir” ibaresi olan tüm yurtiçi otel rezervasyonlarında ayrıca detay sayfasında “Paraf kampanyası geçerlidir” ibaresi olan tüm yurtiçi ve yurtdışı turlarda geçerlidir.
Belirtilen otel rezervasyonları dışında yapılacak tüm yurtiçi yurtdışı uçak bileti, vize işlemleri, araç kiralama işlemleri, yurtdışı çıkış harçları, transfer hizmeti, seyahat sigortası ve seyahat esnasında yapılacak extra harcamaları kampanya kapsamında değildir.
Kampanya tatilsepeti.com’un resmi internet sitesinde, 444 44 20 Çağrı Merkezi ve satış ofislerinde geçerlidir. 
Kampanya kontenjanlar ile sınırlı olup Banka ve tatilsepeti.com’ un kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkı saklıdır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir. 

Paraf ile tatilsepeti.com'da 200 TL İndirim Fırsatı!

Yeni Yorum Yap

Paraf ile tatilsepeti.com'da 200 TL İndirim Fırsatı! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: tatil kampanyaları 2017, paraf, paraf kampanyaları, kredi kartı kampanyaları 2017, seyahat kampanyaları 2017, turizm kampanyaları 2017,

© Copyright 2018