gittigidiyor.com Alışverişine Maxipuan Hediye

  • 2016-08-18 10:53:54 günü eklendi
  • 705 defa incelendi
  • google ara
16-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında gittigidiyor.com`dan tek seferde yapacağınız peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinize 70 TL MaxiPuan hediye.

 

Kampanya Detayları:


1- Kampanyaya katılım talebinizi iletmek için;

  • İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirilmiş Twitter hesabınız üzerinden #gittigidiyorfirsatla hashtag’i ile tweet gönderebilir,
  • İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirilmiş Facebook hesabınızla FIRSATLA sekmesinde yer alan gittigidiyor.com kampanya görseli üzerinde yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayabilir,
  • GITTIGIDIYOR yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4402'ye SMS gönderebilir,
  • maximum.com.tr üzerindeki kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgileri girebilirsiniz.

2- FIRSATLA kapsamında İş Bankası müşteri kaydınızı Facebook hesabınız ile eşleştirmek için , Twitter hesabınız ile eşleştirme yapmak için 
3- Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
4- İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
5- Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 26 Eylül 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 27 Eylül 2016 tarihinde geri alınacaktır.   
6- Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 
7- Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. 
8- Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır. 
9- Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir.  Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için "GITTIGIDIYOR" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
10-Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. 
11-Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 
12-Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır. 
13-Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorileri), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet araç satışları) kategorilerinden gerçekleştirilecek işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
14-İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
15-Korumalı Twitter hesaplarından paylaşılan hashtag'ler tespit edilemediği için Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nda belirtildiği üzere Twitter üzerinden kampanyaya katılmak için hesabınızın gizli olmaması gerekmektedir.

gittigidiyor.com Alışverişine Maxipuan Hediye

Yeni Yorum Yap

gittigidiyor.com Alışverişine Maxipuan Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: iş bankası kampanyaları, maxipuan kampanyaları, kredi kartı kampanyaları,

© Copyright 2018