Advantage İle MTV Ödeyenlere 3 Taksit İmkanı ve Lastiklere Ücretsiz Nitrojen Gazı Dolumu!

  • 2017-01-04 11:08:31 günü eklendi
  • 603 defa incelendi
  • google ara
Motorlu Taşıtlar Vergisini HSBC Advantage kredi kartlarıyla gib.gov.tr, internet bankacılığı, çağrı merkezi ve şubelerden ödemelerinizde 3 taksit fırsatı... Üstelik Euromaster Servis Noktaları\'nda sunulan ücretsiz 11 Nokta Kontrolü hizmeti yanında, 4 lastiğiniz için hediye Nitrojen gazı dolumu hediye!

 

Kampanya Detayı

Kampanyadan 01 Ocak-10 Şubat 2017 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartlarıyla gib.gov.tr, internet bankacılığı, çağrı merkezi ve şubelerden ödeme yapanlar yararlanabilir.
Kampanyadan yararlanan müşterilerimizin ödemeleri ekstrelerine 3 eşit taksitte yansıtılacaktır. Kredi kartıyla yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır.
Ticari ve business kartlar kampanyaya dahil değildir.
HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.
HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
Yasal ödeme süresinden sonra yapılacak ödemelerde HSBC Advantage ile 3 taksit seçeneğinden faydalanacak ancak gecikme zammından etkilenecektir.
10 Şubat’a kadar gib.gov.tr’den, HSBC İnternet Bankacılığı’ndan, HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111’dan ya da HSBC Şubelerinden Motorlu Taşıtlar Vergisini 3 taksit imkanıyla ödeyen HSBC Advantage Kredi Kartı sahipleri, kampanyanın geçerli olduğu Euromaster Servis Noktalarında sunulan ücretsiz 11 Nokta Kontrolü hizmeti ve 4 lastik için hediye Nitrojen gazı dolumu fırsatından 31 Mart 2015 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.

Advantage İle MTV Ödeyenlere 3 Taksit İmkanı ve Lastiklere Ücretsiz Nitrojen Gazı Dolumu!

Yeni Yorum Yap

Advantage İle MTV Ödeyenlere 3 Taksit İmkanı ve Lastiklere Ücretsiz Nitrojen Gazı Dolumu! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: hsbc, advantage kart kampanyaları, mtv taksiit fırsatı, lastiklere ücretsiz nitrojen gazı dolumu, euromaster servis kampanyaları,

© Copyright 2019